Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen munka való nekem?

Milyen munka való nekem?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és imádom a kutyákat.

Nyár lesz és nekem nincs kutyám, úgyhogy rengeteg időm lenne más kutyákkal foglalkozni.

Tehát azt szeretném kérdezni, hogy nyárra milyen munkát tudnátok ajánlani, ami kutyával foglalkozik!?


Köszi a válaszokat!


2012. máj. 29. 03:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ma 03:12 ,nem tudtál aludni?

Egyébként szerintem legyél önkéntes menhelyen.

2012. máj. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 éven alul még szülői engedéllyel sem lehet. De meg kell kérdezni a helyi menhelyet. De azért pénzt nem fogsz kapni, hanem az egy önkéntes segítő lenne.
2012. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz el egy számodra szimpatikus, helyi kutyaiskolába, és kérdezd meg, hogy van-e valami, amiben segíthetnél, vagy kijárhatnál.

Esetleg olvastam valahol, hogy egy gödöllői kutyaiskolában van gyerektanfolyam, ahol adnak neked kutyát, nézz utána interneten, hátha találsz róla valamit, és ilyesmit keresel, meg nincs messze talán.


Érdemes a helyi kutyasuliba vinni a szüleidet is, hogy lássák, az ő beleegyezésükkel mennél oda. :)


Sok sikert! (Aztán majd írj, hol, mit sikerült találnod! :) )

2012. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

háth, igen nem tudtam aludni XD.


itt ahol lakom sokaknak van kutyája, őket vihetem le (néhol pénzért is :) sétáltatni.

2012. máj. 30. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!