Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a törpe uszkár...

Mi a különbség a törpe uszkár és a teddy között?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy uszkárunk van, de egyre több vele egyméretű kutyára mondják, hogy teddy, és annyi köztük a különbség, hogy a miénknek az orrán le van nyírva a szőr, az ővékén nincs. Plusz a mi kutyánk fekete. Létezik fekete teddy? Vagy nekünk van teddy-nk és uszkárnak nyíratjuk?

2012. máj. 29. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Amerikában divatos családi kedvenceknél a teddy-bear nyírás, amikor a kutya fejét egy teddy-mackóhoz hasonlóan nyírják meg.
2012. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor méretben nincs különbség, és fejformában sem, csak nyírás kérdése az egész? Csak mert ahol én élek, kb mindenki teddy-t tart, és csodálkoznak a mi kutyánkon, akinek ugye le van nyírva az orrán a szőr, és hogy jééé, milyen fajta ez a kutya?
2012. máj. 29. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A teddy az egy FAZON, mint pl. oroszlánFAZON, kölyökFAZON stb.. de attól az még uszkár!!! Nem teddy mackó és nem oroszlán ha olyanra van nyírva!!!
2012. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor egy óriás uszkárt is lehet teddy fazonba nyírni, és akkor az óriás teddy lesz... :D

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 29. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze ha így nézed akkor igen( de sosem lesz teddy mert nem mackó) Akkor az óriás uszkárt inkább oroszlánra kellene nyíratni és oroszlán lesz belőle?.... Csak vigyázz mert akkor már vadállat lesz és nem édes kis teddy mackó!!!
2012. máj. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, vigyázok! :D
2012. máj. 31. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!