Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Yorkshire...

Szeretnék egy Yorkshire Terrier kiskutyát, de az a baj hogy nem tudnám mindig a házban tartani, főleg nem este. Hallottam, hogy nem ajánlatos kint tartani főleg esténként és télen mert megfázhat el is pusztulhat. (Tovább lent)?

Figyelt kérdés
Kint lenne egy nagyon jó kis házikója, ami jól ki is lenne bélelve, vagy télen a garázsban lenne, ahol nincs olyan hideg. Szerintetek? Vagy inkább legyen egy olyan kiskutya ami tényleg kintre való? :S

2012. máj. 29. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a sheltie 35 cm :O hol nagy az neked??
2012. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

egy sheltie ekkora: [link]

35-38 cm átlag 6 kg...kisebb mint egy spániel. Ennél kisebbet nehezen találsz kintre

2012. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A spánielen már eddig is gondolkoztam. Köszönöm a hasznos válaszokat és utolsó, a yorkshire terrier-hez értem, hogy azért nagyobb. :)
2012. máj. 29. 17:33
 14/16 anonim ***** válasza:
az lehet...viszont a spánielnél kisebb
2012. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de a spániel valahogy nekem jobban tetszik. :D
2012. máj. 29. 17:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Yorkit azért nem szabad kint tartani, mert nincsen aljszőrzete. Vannak ilyen fajták még, ezért nagyon nézz utána, milyen felelne meg.
2012. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!