Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Hogyan tanítsam meg a kutyámat ilyen ügyességi játékokra?

Figyelt kérdés

Van 1 labrador kiskutyám ami igazából elég nagy és most lesz augusztusban 1 éves.Heréltetni fogjuk mert van egy lány kutyám ami már 5 éves és nem akarunk kölyköket de most nem ez a lényeg.

Kutyasétáltatás közben észrevettem hogy a labrador kutyám mennyire jó lenne aghility kutyának mert nekifutásból átugrott velem pórázon egy kidőlt fát.Nagyon jól tanul mert megtanítottam neki hogyan kell "ügetni",mert én lómániás is vagyok csak nincs sok lehetőségem lovak közelébe lenni csak 2 hetente járok lovagolni.És úgy beidomítottam mintha egy ló lenne xd.Milyen feladatokat javasolnátok azon kívül hogy "ugrat" ?


2012. máj. 29. 17:51
 1/5 Hovarju ***** válasza:
101 kutyatrükk. Meg lehet találni a neten is letölthető verzióban. Jól használható. Sok sikert a tanuláshoz.
2012. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszii
2012. máj. 30. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy ott van a trukkok.hu Ott rengeteg féle trükk van embereknek is, de kutya trükköket is találsz én onnan tanítottam az enyémet.


De meglesem ezt a 101 trükköt mert erről nem is hallottam :)

2012. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, levadásztam a könyvet, ha gondolod elküldöm neked.
2012. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért kutyagolni ne ülj fel rá.:D
2012. dec. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!