Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik védene meg...

Szerintetek melyik védene meg hamarabb?

Figyelt kérdés
Rottweiler,Doberman,Pitbull,Kaukázusi

2012. máj. 30. 10:16
1 2 3
 21/24 DevilDog ***** válasza:
az amerikai dobermann állomány alkalmatlan a munkára ott ezért nem használják, sőt az ottani kutyáknak a neve Doberman Pinscher, teljesen más felépítés és mentalitás jellemzi az europai Dobermann-okat.. a dobermannt tartják az egyik legveszélyesebb kutyafajtát ember ellen, a dobermannra pont az jellemző hogy akkor tart és tép egy fogást ha egy ellenfél van, de ne gondold csak egy fogással támadna 2-3 ellenfélre, nem véletlenül az egyik legintelligensebb kutyafajta, ráadásul kreatív is, ha megnéznéd az én kutyámat ahogy egy felakasztott rongyon lóg és cibálja lehet h rájönnél h ez a kutya bőven sok egy ember ellen, annak meg gratulálok aki egy 50kilós dobermannt 60km/h-val megkap a nyakába és állva marad..
2012. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy te igencsak elfogult vagy a dobermannal kapcsolatban. Kiképzés nélkül megnézném, melyik doberman nem szaladna ki a világból, ha 2-3 segéd ráront. De szerintem ugyanígy nagy bajban lenne egy kiképzett doberman is. Egybe beleragadna és a másik kettővel nem foglalkozna.

Ráadásul túlzol is. A nagy méretű kan dobermanok még a 45kg-ot is ritkán érik el. A 60km/órás sebesség pedig még egy agárnak is a becsületére válik...

2012. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 DevilDog ***** válasza:
vegyünk egy olyan példát amit esetleg többen is ismerhetnek, Steel Dragon Reno 50 kiló felett van, amikor az autóm mellett futott a dobermannom akkor nem tűnt túlzásnak a 60km/h.. az én kutyám 2 éves korában volt tesztelve 1 ember ellen, nincs karra szoktatva, ha hozol még pár figurát akkor megnézheted hogy milyen, és ha gondolod elhívom neked azt a rendőrségi kutyakiképzőt is aki volt nálunk.. amiket írok, azoknak vagy tapasztalat vagy bizonyítékos alapja van.. amiket az én kutyám már megcsinált abba lehet h egy német juhász már belerokkant volna.
2012. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 CFeribá válasza:
Van egy nagy tévedésed. Ha Te vagy a falkavezér, akkor neked kell megvédeni a kutyádat. Ez a vezér szerep egyik megnyilvánulása!
2012. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!