Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szeretik a kutyák azt...

Miért szeretik a kutyák azt ha egy kötelet, stb. húznak az egyik oldalon mig én húzom a másikon. Igy erősitik a szájizmaikat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Te miért szerettél kiskorodban autóval/babával játszani?


Azért szeretik, mert ez nekik játék, a kutyák így (is) játszanak.

Mellesleg erősödnek is tőle természetesen, ahogy te is megerősödtél az általad játszott dolgoktól (futkározás, hintázás, labdázás, stb.)

2012. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert elvezi. :) Olyan, mintha azt kerdezned, hogy a fiuk miert szeretnek focizni.
2012. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekek is szoktak kötélhúzóst játszani, ki az erősebb?

A kutyák, cicák viselkedésükben nagyon tudnak hasonlítani a gyermekekre :)

2012. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A koncon marakodásra hasonlít szerintem. A kötél a husi.
2012. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért élvezik a játékot? Komolyan kérdezed? Azért, mert örömet okoz nekik. Nincs ebben semmi tudományos :))
2012. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a zsákmányszerző ösztöne dolgozik ilyenkor. Milyen fajta kiskutya? Életben kéne nála ezt tartani, később valószinű jó apportos is lesz. Könnyen lehet majd vele dolgozni.
2012. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akumi: mi is a tudományos szakkifejezés arra, amikor valaki önmagával magyaráz egy dolgot. Azért örül, mert örül. Ez így…
2012. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezen nagyon nem kell semmit túlmagyarázni, a játék öröméért játszik a kutya. Én meg miért szeretem a répát nyersen, főve meg miért nem? Csak. Mert nyersen jónak találom az ízét, főve meg nem. Ennyi, nincs rajta mit túlmisztifikálni :)
2012. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Az más kérdés, hogy nyilván megvan az oka annak, hogy játszik a kutya, edzi a túléléshez szükséges készségeit, de ő ennek igazából nincs tudatában, nem az jár a fejében, hogy "hú, húzogatom a rongyot, mert nagy, széles, erős pofám lesz tőle", hanem egyszerűen csak szereti csinálni. És mivel nem az volt a kérdés, hogy miért csinálja, hanem hogy miért szereti, ezért arra egy korrekt válasz van: csak.
2012. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!