Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyógyszerek erősitik...

Manócska022 kérdése:

Milyen gyógyszerek erősitik leginkább az immunrendszert?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen... legalábbis egészségeseknek semmilyen...

Minek szeretnél ilyesmit?

2012. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozással, A és C vitamin, vagy létfontosságú zsírsavak, és cink szedésével, bár ezt többen vitatják.
2012. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert túlzás nélkül mondhatom hogy 2 hetente beteg vagyok, mire kigyógyulok az egyik betegségből, jön a másik
2012. ápr. 19. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Adnék egy kis irodalmat is a témához:


Orvosoktól:

[link]

[link]


Saját véleménykifejtésem:

[link]


Más véleménykifejtése:

[link]


De még van bőven...

2012. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, asztma, akármilyen gyulladásos góc (akár egy fog), rosszalkodó mandula (ez is, mint gyulladásos góc), refluxbetegség, krónikus orrmelléküreg-gyulladás, akár orrpolippal, és még sorolhatnám.
2012. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tény hogy a mandulám nincs a legjobb állapotba. de nem akarom kivetetni, azt kicsinek kellett volna, most már nem merném..
2012. ápr. 19. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Újabban nem divat kivenni, antibiotikumot adnak.

Bár nekem ezzel van fenntartásom, és szerintem a kivétel a végleges megoldás, de erről nem szeretnék senkivel vitázni...

2012. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wolfie75 ***** válasza:

A gyógyszerek nem erősítik az immunrendszert, a már kialakult betegségek tüneteit lehet velük elnyomni. A megelőzésre kell figyelmet fordítani, és eljutni odáig, hogy a kórokozóknak minél kisebb támadási felületet biztosítsunk. Ehhez nyilván megfelelő életmód is szükségeltetik, melynek legfontosabb része a táplálkozás, hisz szervezeted csak abból tud építkezni, és azt tudja a védelmedre felhasználni, amit beviszel.


Ajánlataim több éves tapasztalat alapján:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!