Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Kung-fu-n belül erősítik a...

A Kung-fu-n belül erősítik a heréket?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy ha megrúgják ne fájjon. ( A témában jártas emberek válaszoljanak!)
2012. ápr. 23. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted a herét lehet erősíteni? Mert akkor hülye vagy.
2012. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha ilyen paráid vannak,akkor az utcán is viselj szuszpenzort.

a kérdésed meg kb olyan kaliberű,hogy hogyan keményítsem a szemgolyóm.

2012. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy milyen kung fu. Vingcsunokban nincsen. Shaolinban, Wudangban biztosan van aki ilyennel is foglalkozik. Ugye ilyen nyakkal vasrúdhajlítós videóból több is van(magyar is van :D).

Viszont van olyan hogy combat ki, ott kifejezetten erre mennek rá:D nézni is rossz. http://www.youtube.com/watch?v=45hWbIy5Fkk

Ha meg edzést keresel, akkor szerintem kérdezz rá az adott helyen, de szerintem nem túl gyakori, mivel egy harcművésznek sokkal jobb dolga is van edzésen, mint ilyenekkel kínozni magát.

2012. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 3rdeye ***** válasza:
van here chi kung, erre keress rá, bár ezt szerintem magyarországon nem tanítják, csak nagyon magas szinteken
2012. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a herét edzeni értelemszerűen nem lehet.

Van olyan gyakorlat, ahol egymást rugdossák tökön, és láthatóan bírják, de ott valami olyasmiről van szó, hogy a gátizmokat edzették, hogy a zacsit kicsit feljebb tudják húzni, és ahogyan beállnak, a csípőt előrebillentve, úgy már védettebben helyezkedik el, szóval nem azt rúgják, hanem kb. a farcsontot.

2012. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!