Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámról vélemény?

Kutyámról vélemény?

Figyelt kérdés

[link]



Mai napon hozom el! ( tk-s és direkt tenyésztés céljából választotta nekem a tenyésztő ) Ezen a képen 4 hetes. Szerintetek ígéretes a kutyus? Érdemes vele a kezdetektől úgy foglalkozni, hogy kiállításra lehessen vinni? Előre is köszönöm a normális, segítőkész válaszokat.


2012. jún. 2. 10:54
 1/10 compactegon ***** válasza:
aranyos, de ránézésre nem tudnám megmondani, milyen fajta :)
2012. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amerikai staffordshire terrier
2012. jún. 2. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:
staff?:)Nagyon szép!Érdemes lenne vele foglalkozni!!!
2012. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen stafi...:) Volt már ilyen kutyám de csak hobbi célra. És azóta is nagy szerelmeim.:) Remélem, hogy jó kis csapat leszünk vagy 16 évig mert már 2 éve várok rá:)
2012. jún. 2. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért gondoltam, hogy amstaffról van szó... Nem is tudom :DD
2012. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 compactegon ***** válasza:

jól tippeltem (magamban) :)

nagyon kis masszív kutyus, és igazán becsülendő, hogy ennyit vártál rá.

sok sikert hozzá.

2012. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem divatból tartom. Komoly terveim vannak a kutyával már legalább 6 éve várok rá. Ebből 4 évet spóroltam rá 2 őt pedig vártam.
2012. jún. 2. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tenyésztőtől van, törzskönyves, és neked terveid vannak vele, akkor természetesen kezdd el idejében felkészíteni!

Ezt kép alapján nem lehet megmondani, egy kiállításon annyi minden számít, amin el lehet bukni. Úgyis később fog kiderülni, és látszódni, hogy milyen eredményeket ér el.

Sok sikert, és sok örömet a kutyusodhoz! :)

2012. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik kennelből van?
2012. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy már kiskorában kell szoktatni, tanitgatni a kilállításokra! Különben hogy viszed majd el? Kiállítási eredmények nélkül meg nem tenyészkutya a kutya :). Minél több szép eredménye van, annál értékesebb a kutya. De ezt tudnod kéne, ha tenyészteni akarsz vele. (mmint hogy már kiskorában szoktatni kell.)
2012. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!