Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalakodik/csámcsog a...

Miért nyalakodik/csámcsog a kutyám?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel is erre keltem fel, hogy folyamatosan nyalja az orrát, be nem áll a szája, de úgy 5-10 percig. Kétszer is erre keltem. Előtte ilyet nem csinált, és azért viszonylag hangos, zavaró. Most egy nagyon kicsit megint csinálta, de egész nap nem, így el is feledkeztem róla. Olyan mint ha valamit az orrára kentem volna, és azt akarná lenyalni. Nem szeretnék most reggel is erre kelni. Miért csinálhatja ezt?
2012. jún. 3. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tűnt el valami, amit megevett?
2012. jún. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Mi lehet ami ilyet vált ki? Egyszer csinált ilyet lent a parkban, akkor egy bot darab akadt a foga közé és gondolom ki akarta szedni. De akkor abba sem hagyta ezt a nyalakodást, most meg reggel kétszer, meg most egy percre kb amikor feljött az ágyra.
2012. jún. 3. 00:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém hányás előtt vagy ha wc-znie kell, akkor csinálja ezt.
2012. jún. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém minden reggel ezt csinálja, ha ő már felkelt, én meg nem. Innen tudom, hogy nem kell pisilnie, de azért elkezdené már a napot (ha pisilnie kell, ugat). Az enyém a lábát is végig nyalja ilyenkor csámcsogva meg grátiszba is csámcsog egy sort. Próbáld meg kizökkenteni, rászólni, nekem ez bevált. Már ha nincs semmi a szájában/orrán, ami miatt tényleg csámcsog.
2012. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ha lenne benne, akkor most is csinálná. Reggel megint erre keltem. Ha most este is fogja csinálni, kizárom a szobából... Rászólok akkor abba hagyja éppen, de akkor már mindegy, mert felkeltem.
2012. jún. 3. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy ok nélkül csinálja.Lehet, hogy az ínye van begyulladva,a mi kutyánknál ez volt az ok.Szerintem nézesd meg állatorvossal.
2012. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!