Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy mopszom és iszonyatosa...

Van egy mopszom és iszonyatosan csámcsog, cuppog, sattog és minden ami idegesítő. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem, ha ugat ha bármit csináll nem zavar de amikor csámcsog órák hosszat nyalja a padlót ami felvan takarítva és nyalja a bizonyos testrészeit én ezt nem bírom... Se a szőrétől se semmitől nem undorodom, de amikor elkezdt csámcsogni az idegbaj jön rám és csak kiabálok vele pedig szeretem de ezt utállom. Valamivel le lehetne szokatni erről? Kutyások, titeket is szokott a kutyátok ezen szokása idegesíteni?
2009. nov. 24. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni nem tudok. De... Az én mudim, amikor nem csinál semmit (pl felébred és csak ül, vagy lefekvés előtt) akkor hosszan nyeldekelni szokott. Olyan mint amikor nyalja a száját, csak nem dugja ki a nyelvét. Már 9 éves, mindigis ezt csinálta. És engem halálra idegesít!!!! Nem tudtam hogy másnak is van ilyen baja. xD Egyszerűen meghallom, és szétdurran az agyam. Ez van még akkor ha nagy csönd van a lakásban és hallom hogy anyám eszik. Akkor is ugyanezt érzem. Nem vagyok normális, mi? xD Rászólni nem szólok rá, mert akkor mégjobban csinálja, erről nem próbáltam leszoktatni.
2009. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

A rövid orr miatt nem tudsz mit tenni !

Természetes hogy röfög , csámcsog , horkol !

Legközelebbi kutyavételnél 2x gonold meg mit veszel !

Nem a divat miatt kell olyan kutyát venni , hanem amivel együtt is tudsz élni .

Nekem 3 Francia bulldogom van , ők is ezt csinálják , de ez miatt soha nem kiabálok velük ... ez .... !

Én soha nem idegeskedek , mert én valóban imádom őket . Gonolom neked is van rossz szokásod vagy valami, te tudsz rajta változtatni , de amit a természet adott , azon te sem . Ennyi

2009. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja mert mopsz. Amikor ezt a fajtát választottad, akkor tisztában kellett volna lenned azzal, hogy a mopsz cuppog, röfög, hörög....stb. Ilyen a kutya.

Engem az én kutyáim nem idegesítenek, ők ilyet nem csinálnak. Nem mopszok.

2009. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igazuk van a többieknek a mopsz hürüg,böfög,fingik(hangosan elég büdöset)
2009. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Igen a mopsz ilyen szempontból elég hangos kutya. A rövid orr miatt van. Felér állatkínzással a tenyésztése majdnem.
2009. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs baja a pukijéval meg a röfögését is imádom, csak a csámcsogását nem bírom elviselni. szüleimnél ugyan így vagyok xD Amúgy imádom a mopsim.
2010. jan. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!