Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya ivartalanitása?...

Szuka kutya ivartalanitása? Mennyire kockázatos? Tapasztalatok? Miben változik a kutya ivartalanitás után?

Figyelt kérdés

Érdekelnének saját tapasztalatok. Illetve mellette levő érvek vagy ellen érvek.

Jellemileg változni fog? Jól nevelt kutyusom van, nincs vele különösebb problémám.

Ivartalanitás után valóban kevesebb táplálékra lesz szükségük? Nem lesz lustább?

Szóval minden érdekelne.:)


2012. jún. 3. 17:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
Sziasztok! A mi kutyusunkat pénteken ivartalanította az orvos. Egészséges, gyönyörű golden retriever szuka kutyus volt. Volt. A műtét másnapján Édesanyám karjai között meghalt. Valószínűleg belső vérzés következtében. Nem tudom szavakban kifejezni a fájdalmat, amit érzünk. Augusztusban lett volna 3 éves Léna. Az orvos beszélt rá minket a műtétre. Azt mondta, így megakadályozható a későbbi emlőrák kialakulása, és akár 3 évvel is tovább élhet a kutyusunk. Három évet sem élt szegény. Nem tudom feldolgozni, hogy az állatorvos felelőtlensége miatt elveszítettük őt. Családtag volt.
2012. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jézusom! Nagyon sajnálom...:( Bele se tudok gondolni,hogy mennyire nehéz lehet... Részvétem.:(

Én is ettől rettegek. Ha elpusztulna azt sosem tudnám magamnak megbocsájtani.:(

2012. jún. 4. 15:39
 13/16 anonim ***** válasza:
Szegény Léna :( Azért kellett valószínűleg meghalnia mert nem volt profi az orvos....ez felháborító!De még ennek ellenére is azt mondom csináltasd meg.egy profi,mai modern képzett orvosnál szerintem nagyon kicsi az esély ilyen tragédiára.
2012. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát csak elég nehezen találok itt olyan orvost...
2012. jún. 5. 12:26
 15/16 anonim válasza:

Köszönjük a részvétet Léna miatt!

Nincs olyan perc, hogy ne gondoljunk rá, borzasztóan szerettük és hiányzik nekünk. ;-( Annyi szeretetet, boldogságot kaptunk tőle, vidámságot hozott az életünkbe.


Ahova SOHA ne vigyétek a kutyusotokat, még csak oltásra se: [link]

Léna orvosa nem volt kezdő, kiskorától fogva ő kezelte a kutyust. Azt hittük jó kezekben lesz nála. Tévedtünk. ;-(

2012. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és tényleg nagyon sajnálom... Nagyon szomorú, hogy ilyesmi megtörténik, kicsit el is rettentem az egésztől.

Sajnos faluban lakom, itt esélytelen, hogy legyen jól felszerelt állatorvos, esetleg a legközelebbi városba, de ott meg nem ismerek egyet se..:S

Hát átfogom még gondolni...

2012. jún. 5. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!