Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hütitek a kutyáitokat...

Hogy hütitek a kutyáitokat ebben a hőségben? Nem féltek h tulhevülnek vagy napszúrást kapnak?

Figyelt kérdés
én hideg vizet szoktam neki adni meg lelocsolom néha,de igyis félek h bekövetkezik a legrosszabb!!árnyék az van neki bőven hisz vagy a lakásba van bent vagy 1 fa alatt fexik!!ti mit szoktatok csinálni??
2009. júl. 1. 20:23
 1/6 anonim válasza:

Én reggel fel engedek egy nagy műanyag ládát (tejes)

de a célnak jó egy lavor is, csak azt könnyen elrágják (nálunk) amikor már jó meleg az idő és pihegnek is rendesen akkor szépen megmárótznak egy kicsit.

Nem mindenki szereti,de utána jól felfrissülnek...

És van egy kutyánk aki magától belecsücsül ha melege van.

Feltaálja magát.

2009. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Többnyire árnyélban tartom,és csak estefelé engedem ki futkározni.Locsolóval szoktuk őket locsolni(nem jégideg vízzel),vagy belemennek a medencébe. :)
2009. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutya nem hülye. Ha melege van, árnyékba megy, vagy sokat iszik, ezzel lehűti magát kellően, tehát csak ezt a két dolgot kell neki biztosítani. Illetve ha tűri akkor lehet locsolni is, baja nem lesz tőle.
2009. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

berni pásztor.

reggel 7 séta ,és fürdés a tóban-patakban stb.

9-től este 7-ig pihen . este 7 után megint séta ,esetleg fürdés.

most hogy magas a víz ,vigyázni kell .

de jól viseli-és mindíg árnyákban van .

2009. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor csak reggel (5kor) viszem le sétálni meg este (10kor). A du-i sétát, pedig megoldom úgy, hogy leviszem a társasház udvarára, ott elvégzi a dolgát, amit utána feltakarítok, s a slaggal lelocsolom kicsit majd felhozom az elsőre, a fojósón lefexik az árnyékba míg meg nem szárad, majd bejön a kellemesen hűvös, spalettával sötétitett szobába.:)
2009. júl. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk amstaffok vannak meg 1 német juhászkutya és ma pl nagyon meleg volt és mindegyikre vittünk 1 vödör vizet a kútból, jó hideg volt nekik. kicsit lepocsoltuk őket, bevizeztük őket mindenütt, a tappancsaikat beledugtuk a vödörbe és nagyon jól esett nekik :D

amúgy betonmedencénk van de nem szoktunk fürdeni benne, eddig meg volt engedve vízzel de nem volt annyira tiszta, úgyhogy már nem tudnak benne pancsolni, de eddig mind ott volt benne :D csakmár sajnos leengedtük a vizet mert pár kiscsirke belefulladt..


xD

2011. aug. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!