Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol bulldoggal kapcsolatos...

Angol bulldoggal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Imádom azt a fajtát, nagyon szeretnék egy ilyen kutyust mihelyt lehetőségem lesz rá! Gazdiktól szeretnék tapasztalatokat hallani, tényleg annyira jó fej kutyus amilyennek tűnik? Előre is köszi, egy angolbulldog rajongó :)
2009. júl. 1. 21:36
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia

Nekem van egy kan 5 eves bulldogom,es komolyan mondom nagyon nagy fazon.

Irj priviben ,h mire is lennel vele kapcsolatban kivancsi es szivesen valaszolok.

2009. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan jó fej!! Fantasztikusak, igazi egyéniség,a család bohóca.Nagyon ragszkodó és legendás a szeretetük. Nekünk volt egy bulldogunk,mindig anyukám lábánál nézte a tv-t este a kanapén,ült a konyhában mellette ha főzött,eggyütt mentek a boltba stb, sajnos édesanyám meghalt és onnantól nem játszott,nem evett, a kutya rá 2hónapra követte,az állatorvos azt mondta,hogy megszakadt a szíve......
2009. júl. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
sok szép tulajdonsága mellet azért van egy jópár igen rossz is! nagyon makacs,önfejű,konok,iszonyatosan horkol ez mind bulldog tulajdonság. ezzel számolnod kell h ha a fejébe vesz valamit meg is teszi jah és nagyon bosszúálló!
2009. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :(((( Akkor tényleg igazán hűségesek....Nekem eddig egy németjuhászom volt, 2 évesen kaptam, együtt nőttünk fel. Anyukám mindig tudta, hol vagyok mert a kutya követett és vigyázott rám:) Ha mamánál voltam, akkor ottült az ajtaja előtt. Amikor elváltak a szüleim, a kutyus egy csomószor eljött utánam amikor elköltöztünk...

Remélem a közeljövőben nekem is szerencsém lesz egy ien aranyos bulldoghoz :)

2009. júl. 2. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
A melegre nagyon érzékenyek. Nekünk francia bulldogunk van, de ha újra választani kellene, akkor soha többé nem vennék bulldogot.
2009. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!