Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? (Tudom, hogy...

Mit csináljak? (Tudom, hogy ez így nem túl érdekes kérdés, de lécci olvassátok el)

Figyelt kérdés

Szóval van egy kutyám.Egy Bischon havanese(Bocs ha nem jól írtam).Ami elég kicsi kutyafajta.Sorházban lakunk és a közvetlen szomszédunk utálja a kutyákat meg úgy mindent.

És ha a kutyám kint van a teraszon,és vakkant egyet,a szomszéd már rögtön ugrik az ablakhoz és elkezdi sokkolni a kutyát valami sárga sípoló izével.2-szer mérget is szórt(Ilyen zöld zselés valamit,aminek klór és tisztítószer szaga van)(Szerencsére nem evett belőle).

Szóval mit tegyek,ha ilyen a szomszédom?:///



2012. jún. 4. 19:46
1 2 3
 21/23 Antispecista ***** válasza:
Szilvi & Argos valaszat csak ennyivel egeszitenem ki: [link]
2012. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köcce a válaszokat.
2012. jún. 5. 20:47
 23/23 anonim ***** válasza:

Költözzetek… :/


És aa mérget, sípolást, szóval mindeemt fotózz le!


A kutya nem tehet arról hogy ugat (hogy a szomszédot"kínozza") de a szomszéd tehet arról hoggy sípol(a kutyát kínozza)

2015. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!