Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Családi házhoz keresek olyan...

Slusnik57 kérdése:

Családi házhoz keresek olyan kutyát, ami házorzo is, nem bántja a háziállatokat, de eluzi a kartevo allatokat is. Milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ilyen fajta nincs ami ösztönből ezeket megcsinálja! De ha simán választasz egy őröző-védő kutyát amit picit taníttatsz akkor eltudod ezt érni!
2012. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anyunak egy keverék tacsija van , minden szomszédnál sok a vakond , nála egy sem .

Pufi ,kikaparja , kiszedi , kiszimatolja 10000 watton stb.

Én a keverékeket erre alkalmasnak tartom és nagyon kis okos kutyák , több vérvonalról is örökölnek hasznos dolgokat.

2012. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pásztorkutyák tökéletesek erre. Mind a nagyobbak, mind a kisebbek (most azon ne vesszünk, hogy ki minek hívja, hivatalosan semmi értelme).

Kuvasz, komondor, mudi, puli, pumi, német juhász, ehhez hasonlók

2012. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először a fajtatisztával kezdem: Ha egy foxterriert betanítasz, akkor a saját állatokat nem bántja, viszont a patkányt, egeret bármikor megfogja. Elég heves, hangos ebek, ezért a házőrzést is bevállalják. Amúgy ha egy nagyobb német juhászkutyát veszel, az is elkapja éppen az olyan kártevőket. A védelem meg kisujjából jön, persze nevelés mellett.


Keverékeknél is a terrier keverékek az ígértesek. Csak keveréknél nem tudod milyen kaliberű lesz a jószág.

2012. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre Én is szeretnék választ kapni.

Keveréknél a " kutya " választ ki minket, vagy mi őket?

2013. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!