Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer, malinois és németjuhász...

Boxer, malinois és németjuhász mekkorára nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a 3 fajta tetszik nekem,kicsit nagyobb kutyát szereznék,ez mind nagynak számít,mali kicsit kisebb szerintem.Nekik mekkora a méretük?


2012. jún. 6. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kisebb a mali sem, kb. egy méretben vannak. Gondold át mir szeretnéd mert ha pl. szeretnél öv-zni vagy agilityzni akkor a boxer ne sportkutya, de a mali meg az nj annál inkább
2012. jún. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a boxeremmel flyballozok. Egyrészt imádja, másrészt az egyik legeredményesebb kutya a klubban (természetesen a borderek után), szóval nem értek egyet a hozzászólásod ezen részével.


Frizbizünk is, azt is imádja, és ott is jól teljesít, annyi a baja, hogy a frizbit óvatosan, kis mértékben tudjuk csak gyakorolni a rövid orra miatt, az első az egészsége. Mindig csak annyit frizzbizünk, hogy mindketten élvezzük. :)

2012. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] - ide írd be a keresőbe a fajtákat és mindent megtudsz róluk.
2012. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Boxer: 55-60cm marmagasság, 25-30kg

NJ: 60-65cm marmagasság, 35-40kg

Malinois: 55-60cm marmagasság, 25-30kg

2012. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem köszi,nem hittem hogy boxerek ilyen kicsik,malikon látszik hogy kisebbek mint német juhászok,de például most nyíregyházán kiállításon nekem boxer kicsit sem tűnt kisebbnek mint mondjuk német juhászok.
2012. jún. 6. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Boxer és boxer között is sok különbség van. A szukák alapból sokkal kisebbek, mint a kanok, de a kanok között is nagy eltérések vannak ám, magam is rácsodálkozom olykor egy-egy egyed méreteire! ;)
2012. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem,de amit láttam ott 2 kant,rendesen nagy volt,szerintem 65 cm volt a marja és 35 kg körül lehetett.
2012. jún. 6. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy két magasabb boxer, de azért törzshosszúságban elmaradnak a németjuhásztól. Szóval már amiatt is kisebbnek tűnnek.
2012. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!