Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Támogatnátok, hogy az Illatos...

Támogatnátok, hogy az Illatos útról minden fajtatiszta kutya ivartalanítva menjen gazdihoz?

Figyelt kérdés
Akár fajtamentéseken keresztül...
2009. júl. 2. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
remélhetőleg ez igy is van .. és nem csak a fajtatisztákra ...
2009. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még nincs így :-(((
2009. júl. 2. 14:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted a támogatást? Egyébként egyetértek, így kéne működnie, fajtatisztáknál és nem fajtatisztáknál egyaránt, amelyik menhelyről kerül ki.


Pénzem nincs támogatni őket (munkanélküliként lehet, hogy munkaügyi per előtt az utolsó munkáltatóm ellen), de ha lenne, akár azzal is támogatnám. Nekem mondjuk kutyám nincs, de járok az utcán, és a kóbor kutyák, akik errefelé is vannak (igaz, itt nem sok), az oda nem figyelő szaporítók és rossz gazdik felelőtlenségének az eredménye, ezt csökkenteni lehetne (kéne).

2009. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lenne. Egyet értek azzal, hogy minden kutyának ivartalanítva kellene gazdihoz mennie. De szerintem egy gyepmesteri telepről, ahol ugye nem igen válogathatnak a gazdik közt, kihozott fajtatisztánál ez főleg fontos lenne. Ne azért vigyék már ki szerencsétleneket, mert jó lesz szaporítani. Az a gazdi, aki ivartalanítva is vállalja ott már tényleg megvan az esély, hogy társat keres.
2009. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pézzel nem támogatható a dolog (csak alapítványon keresztül, az meg nem túl hatékony), mert gyepmesteri telepről van szó. Aláírásgyűjtéssel például...
2009. júl. 2. 14:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért csak a fajtatisztákat kellene szerinted ivartalanítani?
2009. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy menhelyen természetes, hogy az összes bekerülő állatot. Most az Illatosról kérdeztem, ami gyepmesteri telep. Ott nem állnak sorba a keverék kutyákért, de tolongás van a fajtatisztákért. Ott annak adják ki a kutyát, aki előbb ér oda. Én meg szeretném, ha az a fajtamentő lenne (aki azonnal ivartalanítja a kutyát és utána keres neki gazdát) és nem a szaporító. Nyilván jó lenne, ha ott is ivartalanítva mennének gazdihoz a kutyák mind, de erre nincs remény. A fajtatiszták ivartalanítását viszont vállalnák a fajtamentők, ha ők hozhatnák el a kutyákat.
2009. júl. 2. 14:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szervezel egy aláírásgyűjtést, akkor aláírnám. Szólj, ha van ilyen, még terjesztem is.
2009. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet ez egy hülye kérdés, de majd max felvilágosítassz, hogy is megy ez. Én azt hittem, hogy az illatoson felhívják a fajtamentők figyelmét, ha bekerül egy fajtatiszta kutya, akik ezért valamilyen szinten "elsőbbséget" élveznek. Viszont, mi a helyzet, ha a fajtamentők is teli vannak? Akkor ez, hogy működne? Ha tényleg nem tudják kinél elhelyezni. Vagy akkor maradna a panzió?
2009. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen aláírom.Sőt,még az egész családom (ami nem kicsi) és az ismerőseim is.
2009. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!