Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap kiesett a kiskutyám...

Tegnap kiesett a kiskutyám foga, mit kell tennem? (lent)

Figyelt kérdés

van egy 3 éves francia bulldogom, tegnap sétáltunk, és ahogy szokott most is bepörgött. A járda szélén mindig leszoktam ültetni, hogy várja meg mig elmegy a kocsi, ha nem jön kocsi akkor is le kell ülnie, ezzel nincs is gond. A gond akkor volt amikor mondtam bneki hogy jol van mehetsz, neki indult és ahogy a másik járdára szemben fel akart ugrani (persze mind ezt nagyon gyorsan csinálta mert mindig örül ha futhat) megbotlott, és a két első lábán megcsúszott vagy egy métert, a kis pofája meg elkezdett vérezni, amikor meg tudtam neki nézni és meg is engedte, akkor láttam hogy az alsó fogai közül egy kiesett, az vérezhetett, pont középen, szegénykémnek.

Mit kell ilyenkor csinálnom? vigyem el orvoshoz, vagy hagyjam, mert a kutya gyógyítja önmagát? Nem nyüszit, nem fáj neki, már akkor el is állt a vérzés, eszik rendesen. Köszi



2012. jún. 7. 08:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi nektek.
2012. jún. 7. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!