Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SZerintetek életben marad?

SZerintetek életben marad?

Figyelt kérdés
Vasárnap a kutyusomnak hasmenése volt és eléggé fáradékony is volt,pedig nagyon eleven kutyus!Hétfőn már nem is evett ezért kihívtam még aznap az állatorvost aki adott neki egy injekciót ami rendbe hozza a gyomrát,kedden és szerdán is borzalmas levert volt és étvágytalan,szerdán ismét kihívtam az orvost aki c-vitaminos injekciót adott neki akkor este már jobban volt és evett is valamit,de este átkaroltam és találtam benne egy kullancsot ami már eléggé nagyra megszívta magát,nem kitéptem csak megfogtam és a kezembe maradt,ma kihívtam megint a doktort és adott neki a kullancs ellen is egy oltást,azt mondta,hogy még időben szóltam mert még nem sárga a szeme meg az ínye!Ja amúgy ma kentük be a nyakát advantix-szel!Az orvos szerint rendbe fog most már jönni,de én azért még mindig nagyon aggódok érte,még mindig nagyon levert,csak fekszik és csak úgy hajlandó enni ha kézből vagy villáról etetem!Szerintetek életben fog maradni?

2012. jún. 7. 12:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha még megtalálja az ember a kullancsot a kutyában, akkor az a fertőzés még nem fog jelezni . Kell hozzá pár lappangási nap.
2012. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csütörtök délutánra borzalmasan rosszul lett ezért elvittük egy másik orvos rendelőjére ahol alaposan megvizsgálták,kapott három injekciót + levették a vérét és elküldték a laborba,de igazából nem vettek rajta észre semmit mert jó volt a széklete,a veséje,nem volt kiszáradva,csak hőemelkedése volt!Péntekre nagyon jól lett,persze nem olyan mint amilyen az egész levertség előtt volt...Este visszamentünk a laboreredményekért és megtudtuk,hogy 3 plusszos(legveszélyesebb) Babesiosis-a van,amivel ha csak pár órát várunk akkor most már nem élne!Ezért kapott tegnap is kettő injekciót!Duplán kapta a védő oltást aminek a neve imizol( nem tudom,hogy kell leírni,de így ejtjük) Ma reggel is rengeteget játszottam vele,sokkal jobban van,de még nem akar enni,mintha félne az ételtől!Az orvos szerint nagy az esély,hogy teljesen felépül!Nagyon megvan rám sértődve,hogy ezen a héten kb 9 szurit kapott,de remélem idővel megbékél!Drukkoljatok kérlek!!
2012. jún. 9. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!