Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen programot tudtok kutyával?

Milyen programot tudtok kutyával?

Figyelt kérdés
Már vettem neki 3 játékot fressnapf-be,csinálok neki húsos tortát,vettem rá gyertyát is,minden megvan csak a program nem:)) Jön vele egy kutyabarátja is ünnepelni,segítsetek légyszi holnap lesz 2 éves!

2012. jún. 7. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám tegnap volt 11, és fotózásra vittem a testvéremhez. :D Nagyon örült neki. Szerintem mindegy mit csináltok, ha szereti akkor örülni fog. Menjetek el kirándulni például.
2012. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenképp szabadtérit akarunk,30 fok lesz és napsütés,tökéletes idő:)
2012. jún. 7. 18:33
 3/7 Hovarju ***** válasza:

Menjetek el egy jó nagyot sétálni. Esetleg valahová vízpartra, és akkor úszhat is , ha szeret.

Boldog szülinapot neki.

2012. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)))
2012. jún. 7. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Rakje 4 pet palackot és versenyezzetek a másik kutyával, hogy melyik tudja mindet gyorsabban felborítani :D

Rakjatok le egy nagy kupac játékot és amelyiket te mehmutattad neki azt hozza oda:)

2012. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

versenyes dolog biztos jó lenne de azt is szabadba akkor:)

játék az nem izgi az összes játékának tudja a nevét így is mindig azt hozza ide hozzám amit kérek:))

de köszönöm!

2012. jún. 7. 21:46
 7/7 A kérdező kommentje:

végülis elmegyünk egy tó mellé frizbizni,játszani,futkosni,majd fagyizunk egyet,utána meg elmegyünk kutyás parkba hadd kutyázzanak:)

Délelött megkapja a tortáját meg a játékait!

Szerintem jó napja lesz,estére hullák lesznek:)

2012. jún. 8. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!