Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fagyit adhatok a kutyának?

Milyen fagyit adhatok a kutyának?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én is szoktam neki adni fagyit,mondjuk egy gombóccal nem enne meg,hanem félbe esszük meg általában:) Sőt még a jégkrémből is szokott kapni,és valakinek undorító nekem nem..
2012. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam adni nekik, persze csak ritkán, a fagyim végét kapja meg, olyat, amilyet épp eszem.
2012. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

Én szoktam neki hagyni hogy belenyaljon az enyémbe, nem valami higénikus de a kutya nyelve igenis van olyan tiszta mint az emberé szerintem :DDD

Kopogjam le én eddig soha semmit nem kaptam el tőle se féreg se herpesz semmi

2012. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ahogy pár másik válaszadó, én is a kutyámmal fagyizok, mindenből kap ami nem mérgező neki. (Az idiótákkal ne törődj, sajnos Mo-n még nagyon sok az ősember, kár hogy ilyen pofákra élőlény van bízva smh)

Lényegileg kerüld a csoki, kávé és ezek minden változatát (fehér csokiból egy kicsi mehet), a szőlőt és vigyázz hogy mazsolát se egyen. Rendes gyümölcsfagyi, puncs és vanília mehet, a lényeg hogy csak keveset ha nem vagy biztos benne. Mogyoró-, és diófélékre is lehet allergiás, és inkább cukorral, mint édesítőszerrel készült fagyit ossz meg vele.

Miután páran írták hogy hülye a kérdésed: nemt'om Magyarországon van-e Fressnapf, de tegnap vettem a kutyámnak három doboz kutyajégkrémet, ez 12 db és kb ~1200ft volt. Nagyon ízlik neki 😊 (sosem volt baja a rendestől de azért aggódok meg fogyózik is).

A lista hogy mit ne egyen a kutya különben sokkal hosszabb, én sem tudom fejből de ha tudsz angolul szerintem mindig guglizz rá, biztos amu biztos.

+1: nagyon sok kutya rendkívül toleráns a fent írtakra is, van hogy sosem lesz baja egy kisebb mennyiségtől, de sosem tudhatod a tiéd hogy reagál szóval csak óvatosan.

2021. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!