Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sáros, esős időben sétáltatásk...

Sáros, esős időben sétáltatáskor mit lehet tenni a kutya lábára, hogy nem legyen sáros/vizes?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Meg kell mosni a lábait, és meg kell törölni őt.
2012. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még régen láttam egy olyan kutyán, akinek egy-egy bőrszerű anyag volt rákötve a lábára, és olyan hatást keltett, mint egy csizma.
2012. jún. 9. 18:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
kutyacsizma volt a szerencsétlenen
2012. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

az szánalmas mikor valaki cipőt ad a kutyájára. Én megértem a ruhát mínuszokban én is adok a kistestű kutyámra, de cipőt soha nem adnék pedig volt már hogy belement a jég a tappancsa közé és fájt neki sántított.

Minap be volt kötve egy délutánig a hátsó lábai mert letörtek a körmei és vérzett még akkoris olyan szerencsétlenül ment szegény benne,nagyon utálta.

Mivan akkor ha sáros lesz a lába?:D le kell mosni aztán kész!

2012. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámon speciel a cipő sem segítene, nem mintha akarnék ráadni.... Bullmasztiffom van, tehát nagy kutyus. Nagyobb eső után még a hasa is sáros.


Most le a lábait, meg ahol sáros lesz és ennyi.

2012. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ne legyél ennyire lusta ha már kutyád van! mosd meg!
2012. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Budai Letti válasza:
Szia. Egyet kell értenem a többiek válaszával. Ha arra veszed a fáradságot, hogy kutyát tartasz, akkor ne legyél ennyire lusta, vegyél fel te cipőt, és vidd le. Ha meg ő " szemtelenkedik" akkor egy, már bocs, elkényesztetett kutya.
2012. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy nem lesz időm megfürdetni (pláne, ha a hasa is sáros lesz, mivel hosszabb szőrű), ha elkezdődik az iskola. Mert utána még gondolom meg is kell szárítani. Na jó, mindegy, akkor majd leviszem hamarabb, hogy legyen idő. Viszont azt is szeretném elkerülni, amit az egyik válaszoló írt, hogy valami felsértette a kutyája lábát, és fájt neki. De jó időben semmiképp nem adnék a lábára semmit.
2012. jún. 9. 20:47
 9/13 anonim ***** válasza:
A hasát így is-úgy is le kell mosni, akkor a cipő már oly mindegy.
2012. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Lakásban nem kell megszárítani. Tiszta vízzel lezuhanyoztatod a lábait-hasát, alaposan megtörlöd és mehet kedvére. Majd megszárad a fűtött lakásban, nem fog megfázni. Tavasszal-nyáron pedig nem fog megfagyni :)
2012. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!