Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyit adnátok ki egy...

Ti mennyit adnátok ki egy egyszerűbb kutya ruháért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 22:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én olyan 1500-2000. De nem veszek többet, mert az én kutyám nem hajlandó ruhát hordani. Ezen a télen egyáltalán nem tűrte meg. Egyszerűen leül és néz, hogy vegyem le, vagy valamit csináljak mert egy lépést nem megy tovább. Semmi baja nem volt -20° ban sem. Pedig azért egy kistestű kutyának aki a földnél van, hónál azért már nem semmi. Hiába nagyobb a szőre (pekingi) Pedig tavaly előtt nem zavarta. Annó azért vettem neki, mert megfázott egyik télen valószínűleg egy hosszabb séta miatt ahogy állandóan a hóban ugrált, szaladgált. Meg a füle is begyulladt. Gondoltam ezt megelőzvén veszek neki ruhát, amit meg is szokott és nem is volt baja. De most meg valamiért nem... Hát mindegy ő tudja :) Ha nem szükséges neki akkor nem majmolom ilyennel.
2012. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
az enyém nem túl pici, mondjuk nagyjából középtermet, 6-7 ezer alatt nem nagyon találtam neki semmit itt Psten. sokallom, de ez van
2012. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4-5 ezret tekintve hogy nagytsetű a kutyám és elég fázós a sima szőre miatt télen egyfolytában remeg.
2012. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az első válaszolók azokra gondoltak, akik mindig magukhoz öltöztetik a kutyájukat, mégpedig olyan ruhákba, hogy tényleg bohócnak tűnik inkább szerencsétlen, mint kutyának...

Ha olyan kutyám lenne, én max egy vízhatlan dzsekit vennék, de az legyen jobb minőségű kicsit. 6-7 ezret adnék érte.

2012. jún. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Télen a hidegbe igenis kell a kiskutyáknak ruha mert megfáznak!!!

Ott elöl az okosoknak, gondoljatok már bele jó hogy a Goldenemnek nem veszek ruhát, mert belőle tényleg bohócot csinálnék, de egy ilyen pici 2 kilós kutya kimegy megfújja a hideg szél télen azt' tüdőgyulladást kapott :'D Nekik az orvos is javasolja a ruhát!

2012. jún. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Goldengazdi: És azon mért kell röhögni, hogy tüdőgyulladást kapnak? Te oktatod ki őket, mikor te sem vagy semmivel sem jobb??
2012. jún. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek az elsőkkel, hogy attól hogy télen a kicsi, avagy rövidszőrű kutyáknak nem árt valami meleg, még nem kell bohócot csinálni belőlük. Nekem is van olyan ismerősöm, aki a westieével nem tudott elmenni sétálni, mert folyton felfázott a kutya. Vettek neki egy dzsekit és probléma meg lett oldva nem vizesedett át a hasa telkesen. Nincs is ezzel semmi gond, mert a praktikusság a lényeg és nem az, hogy a kutya divatos legyen a gazdi mellett.

Viszont, amikor valaki BIKINIT, meg pink fodros szoknyácskát ad a kutyájára arra ne mondjuk már, hogy nem csinál bohócot a kutyájából! :)

2012. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
max. 4000 ft-ot. legyen praktikus, vízálló és belül poláros vagy bélelt. így az eső és hideg ellen is véd. és könnyen feladható legyen, pl. tépőzáras, nem bújtatós.
2012. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én nem szoktam venni neki. Inkább magam megcsinálom.(Nem nagy művészet! Én is azt hittem, de nem az.) Vagy pedig megkérem egyik varrónő ismerősömet, és a maradék ruhából szívesen csinálnak általában.:)
2012. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam a következő "kutya ruhát": törölköző vagy pléd áttekerve a kutyus testén, és madzaggal átkötve :)
2012. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!