Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orosz fekete terrier jó...

Orosz fekete terrier jó választás?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy orosz feketét.

Lenne pár kérdésem.

Mennyibe kerül a kozmetikája és hány havonta kell elvinni?

Egy jó tenyésztőtől menyibe kerül egy kiskutya?

Többi kutyával összeszoktatható,vagy nagyon domináns?

Suliba hordanám (engedelmességi,örző-védő) kísérőkutya vizsgát leszeretném rakni vele.

Érdemes ivartalanítani gondolom,mivel van 4 szukánk (puli) ők kennelbe vannak ,tehát megtudom oldani,de mégis csak,ha ivartalanítom akkor könnyebb is lesz vele nem igaz?

nem fog szökni,és könnyebben kezelhető lesz?


2012. jún. 10. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a tenyésztője a fajtának 5 percen belül kitenném a szűrödet. Van 4 kutyád és mind a négy kennelben zárva, mert unalmukban szöknek és nem fogadnak neked szót.

Van itt munka bőven a jelenlegi kutyáiddal, ne vegyél a nyakadba még több gondot. Tedd rendbe a falkádat!

Aki egy kicsit is ért a kutyákhoz és meghallja, hogy pulit kennelben tartanak, ott nem csoda ha állatkínzót kiállt valaki.

2012. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na figyelj:

Ki mondta hogy kennelbe vannak?

ha tüzelnek a szukák ők vannak kennelbe elzárva,mert így biztonságosabb én szerintem,mint egy nem kívánt alom,de akkor is kiengedem és lemozgatom csak felügyelettel.

Nem tudnak szökni,nem tudom hol olvastad,nem is akarnak.

Mindig normálisan le vannak mozgatva és okosak,szépen mennek pórázon,alap parancsokat tudják.

Őket apám mozgatja meg tesóm én kiképeztem őket.

2012. jún. 10. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!