Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől sántíthat egy kiskutya?

Mitől sántíthat egy kiskutya?

Figyelt kérdés
Tegnap óta sántít a kiskutyám.Ha ül vagy fekszik és felkel nem lép rá , aztán sántít majd jobb lesz neki és önfeledten rohangál,játszik rosszalkodik :) Mi lehet a lábával?Ha komoly lenne a baj , akkor szerintem nem érezné magát ilyen szuperül..:D

2012. jún. 10. 16:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

csonthártya vagy ízületi gyulladásra tippelnék ott van az, hogy mozgással folyamatosan javul mert "bemozognak" a merev részek, ez fiatal kutyáknál szokott előfordulni

Orvos, ha nagyon fáj neki akkor kaphat fájdalomcsillapítót és módosítani kell az etetését ha az... de a doki jobban fogja tudni

2012. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És nagy baj ha várunk még pár napot?Ma pl. tuti nincs állatorvosi rendelés.Szerintem várunk pár napot és ha nem jobb akkor megyünk orvoshoz.
2012. jún. 10. 17:06
 3/22 anonim ***** válasza:
mekkora az a "kiskutya"? Kölyök nagytestűnél lehet egyszerűen a gyors növés is, egyszerűen zsibbadt a lába, mert a vérkeringés még kicsit lassú benne.
2012. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Milyen méretű? Mennyi idős? Melyik lába?
2012. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Hovarju ***** válasza:

Nem lépett bele valamibe? Tapogatásra is fájlalja?


Szerintem mindenképp mutasd meg hétfőn egy állatorvosnak, ez bármitől lehet. Inkább nézzék meg egyszer "feleslegesen", minthogy bármi baja legyen.

2012. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Yorkshire Terrier 5 hónapos.Sokat ugrál az ágyra és arról le , lehet meghúzta.Most egy ideje mozog.Az udvaron járkáltam vele,játszunk és semmi baja.Tapogatásra nem érzékeny.Vagyis nem tudom eldönteni , egyszer nem érdekli másszor meg elkezdi harapdálni a kezem , de a harapdálás az amúgy is megy..:D
2012. jún. 10. 18:38
 7/22 A kérdező kommentje:
Jobb első lába..
2012. jún. 10. 18:38
 8/22 anonim ***** válasza:

á te vagy akinek a kérdése pár órája kicsit másképp hangzott. HOgy felállítod, de eldől....

a dokit nem úszod meg...

2012. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok :) Most estére már kevésbé fáj neki:D Leteszem a földre az első lépéseknél fáj neki aztán totálisan elmúlik és a másik kutyával szórakoziiik..:D
2012. jún. 10. 20:36
 10/22 anonim ***** válasza:

Most csak magadot próbálod mentegetni.

Orvos kell annak a kutyának. Lehet, hogy még csak 15 éves vagy, de attól még lehet valaki felelősségteljes. Biztos rávenném a szüleimet, hogy vigyük el, vagy magam vinném el.

Vagy vigyétek orvoshoz, vagy legalább ne fényezd magad, hogy jaj már sokkal jobban van, nincs is semmi baja, nem is volt, stb. Magadnak beadhatod, hogy semmi baja, hogy ne legyen bűntudatod, de attól még nem lesz jobb neki.

2012. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!