Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől sántíthat egy kiskutya?

Mitől sántíthat egy kiskutya?

Figyelt kérdés
Tegnap óta sántít a kiskutyám.Ha ül vagy fekszik és felkel nem lép rá , aztán sántít majd jobb lesz neki és önfeledten rohangál,játszik rosszalkodik :) Mi lehet a lábával?Ha komoly lenne a baj , akkor szerintem nem érezné magát ilyen szuperül..:D

2012. jún. 10. 16:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Óhh tegnap egész nap veszekedtem a szüleimmel meg sírtam...És tényleg jobban van mindenki észreveszi ..:) és ha rosszul lenne tuti nem ugrálna fel-le az ágyról :)
2012. jún. 11. 14:12
 12/22 A kérdező kommentje:
Na most lefeküdt egy picit , felállt és még sántít.De észrevettem,hogy nyalogatja a lábát , belül és láttam,hogy a körme iszonyúan nagy és hegyes...Nem lehet,hogy az nyomja a kis mancsát?:(
2012. jún. 11. 14:41
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát elég valószínű, hogy az is fáj neki...

Szegény kutyust sajnálom. Nem lenne neki jobb egy jobb gazdát keresni akinek van pénze, ideje rá?

Lakásba tartott ugye? ÉS nem viszitek se kozmetikushoz, és ti se vágjátok a körmét? Mert az nyilvánvaló, hogy nem viszitek annyit sétálni, hogy lekopjon a körme.

De ha már be is nőtt, az csak orvos tudja jól levágni! Hozzá NE nyúlj te a saját kis körömvágó ollóddal!!

2012. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Senki nem fogja tudni Neked ezen az oldalon megmondani, miért sántít a kutyád. Csak találgatni tud mindenki, hiszen nem látják, nem orvosok.

Hiába kérdezgetsz, pontosat csak állatorvos fog Neked mondani.

Sajnálatos, ha a szüleid nem hajlandóak orvoshoz vinni a kutyádat, de ez ellen sem tud neten keresztül senki sem megoldást adni.

2012. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Na jóóó ne mondd,hogy rossz gazdik vagyunk.6 éve nevelünk egy másik Yorkit és neki sosem volt baja.Mindig szaladtunk vele orvoshoz és mindig vittük kozmetikushoz.A picikét félteném elvinni....mert tuti ott kéne hagyni és nem szereti ha fürdetik.Apával megegyeztem ha pár nap múlva se javul akkor elmegyünk orvoshoz.És a kozmetikáról is beszéltünk , de ha elvisszük a picit én tuti ott maradok vele.Nem szeretném ha ilyen kábítóakármit kapna.És mint már mondtam jó gazdik vagyunk.Szeretjük nagyon mindig babusgatjuk.Apáék úgy vannak vele,hogy nem szeretnék elvinni mert ha csak megrántotta vagy valami akkor azért felesleges elvinni.A kutyus is imád bennünket , mindig búj és reggelente a szobám előtt vár.Nincs itt rossz helye.Ja és az udvarunk is marha nagy , mindig leviszem őt futkározni..
2012. jún. 11. 15:43
 16/22 A kérdező kommentje:
És azért nem vittük még őt kozmetikushoz , mert 4 hónaposan kaptuk.És most lett nem rég 5 ...Kedves utolsó , igazad van , csak gondoltam hátha van itt valakinek valami tapasztalata.De ehelyett csak azt kapom,hogy rossz gazdik vagyunk stb.stb..Úgy látszik nem sok kedves,segítőkész ember van csak olyan aki elhord mindennek ....úgy ,hogy nem is ismer ,nem tudja mennyire szeretjük a kutyusokat.
2012. jún. 11. 15:46
 17/22 A kérdező kommentje:
Dehogy nyúlok én a körméhez.Azért idiótának ne nézz ! ( utolsó előtti)
2012. jún. 11. 15:47
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem baba, nem babusgatni kell...
2012. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Akkor szóljál be ha úgy jobb ;) Tudod , azért tettem fel a kérdést,hogy segítsenek nekem de ehelyett mindenki nagyon okosan kioktat :)Ha nem tetszik inkább ne írj .Kössz.
2012. jún. 11. 18:11
 20/22 anonim ***** válasza:

Általában kb 3 napot lehet várni, ha nem komolynak tűnik a baj. De még ebben a 3 napban is már a végén látni kell javulást, akkor valóban nem kell rohanni az orvoshoz. Sokan viszik minden gondért, sokan kivárnak.

Jó olvasni, hogy megegyeztetek az apukáddal, ha nem változik, mentek vele orvoshoz.

2012. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!