Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülhet egy bronzkos...

Mennyibe kerülhet egy bronzkoszorús mestertenyésztőtől egy kutya?

Figyelt kérdés
Rotweiler vagy dobermann? Ti mennyiért adnátok? Vagy ismertek olyan embert, akinek ilyen tenyészetből van kutyusa? Köszönöm a válaszotokat! (most még csak körülnézek, majd évek múlva szeretnék kölyköt, de 100 ezret szánnék rá...vagy esetleg egy kicsit többet). Szerintetek?
2009. júl. 3. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj több kennelnél, így pontosan tudsz tájékozódni. Az érdeklődés nem kötelez semmire.
2009. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm :) Csak itt sokszor olvastam már,hogy ha egy tenyésztőtől azt kérdezzük, mennyibe kerül a kutya, többet nem áll velünk szóba. És ha mondjuk 140 vagy felette lenne, akkor nem kergetek hiú ábrándokat...
2009. júl. 3. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk rotink van 150 ezer volt(3 éve), a kutya gyönyörű több kiállításon kitűnővel szerepelt! De lehet kapni több ezer euroért is.
2009. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha személyesen felkeresed a tenyésztőt, a kutyáit megnézed, érdeklődsz, az aktuális árat is megmondja.Telefonon, látatlanban, amikor az ár az első és legfontosabb kérdés, na akkor lesz nyugtalan.

A kölyök ára függ a ráfordított költségektől, a kutyák számától.

Na meg, a kölykök minőségétől. 100.000.- körül már kapsz, jót is.( ma) Évek múlva? HA csökkennének az árak,azaz maga a kutyatartás olcsóbb lenne, talán.Inkább több lesz.

A fajta hazájában 900-1800 EU a kölyök ár.

2009. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a helyedben inkább rottweilert vennék.

a dobermann egy agyontenyésztett fajta, rengeteg közöttük igen agresszív, és kezelhetetlen. gondolom, nem akarod 1,5 évesen elaltattatni a kutyát, amikor nekedmegy, és letépi a kezed...

egy ismerősöm már járt így :(

a rottweiler is igen népszerű fajta, de olyan 150-160 ezer Ft.-ért már minőségi, nem beltenyésztett kutyát is kapsz.

a jó minőségű kutyusok úgy ált. 100-120 ezernél kezdődnek, én annál olcsóbban nem is mernék venni , mert hát az a minőség rovására megy...

2009. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, én is a 100-at céloztam meg,mert el fogom vinni kiállításra, de nem fogom tenyészteni!Ezért próbálom megtalálni az arany középutat :)
2009. aug. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!