Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyusokról?...

Mit gondoltok a kutyusokról? Kép lent

Figyelt kérdés
Szerintetek hozzak majd magamnak egy ilyent? egy ismim ajándékba adná öket! Gondolkodom rajta... Kis vagy közepes növésüek lesznek. Valakinek volt/van ilyen? (persze azóta nagyban)olyan kis aranyosak... [link]
2009. júl. 3. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha van pénzed az ivartalanítására,etetésére,oltására,képzésére és időd a vele való foglakozásra,akkor nyugodtan..
2009. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miféle keverékek ezek? Nekem nem úgy tűnik, hogy kistestűel lesznek. A szülőket láttad?
2009. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem láttam a szülöket! Azt mondta a gazdi hogy kis vagy közepes méretüek lesznek! Anyjuk tacsi! :)
2009. júl. 3. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos kis kutyusok. Ha tényleg rendben tudod tartani, akkor szerintem vágj bele bátran!
2009. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert a kölyökhöz :) Szerintem nyugodtan vágj bele, de előtte azért nézz utána a kutyatartásnak( ha esetleg ő lenne az első). 8 hetes koruk előtt azért ne nagyon hozd el őket,de addig is lehet gyakran menni hozzájuk,esetleg kiválasztani,melyik lesz a tied :) Még 1x sok sikert :)
2009. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
őket=őt bocsi
2009. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a jo kivánságokat! Juli végén lehet elhozni! Már nagyon várom! Természetesen nem ö lesz az elsö kutyám! Imádom öket! :)
2009. júl. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!