Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két tápról? Ismeritek?

Figyelt kérdés
Egyik a Rómeó, ezt az Aldiban láttam. A másik pedig Butcher's (elnézést ha rosszul írtam le), ez pedig a Tescoban. Tudom nem szabad ilyen boltokból tápot vásárolni, de egész jó árban van, és 25% a hús benne! Mindkettőben, ha jól emlékszem. Azért a Pedigree-ben meg 4%-van és szerintem még drágább is. Ismeri valaki? Érdemes volna ezzel etetni?
2012. jún. 12. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes ezekkel etetni, és nem is etetnék ilyesmivel sohasem... Véleményem szerint rossz mindkettő.


Mondjuk én meg a ló túloldalán vagyok, mert Taste of the Wild-al etetek, de Josera és Royal Canin volt a legalja minőség, amivel valaha etettem, szóval elfogult vagyok a minőségi tápokkal.


Azok helyett a tápok helyett én inkább a kutya számára megfelelően elkészített házi koszt mellett döntenék inkább, ha a minőségibb tápokra anyagi okokból nem szeretnél "ráfanyalodni". Sokkal jobb a kutyának, mint ezek az olcsó tápok, és legalább tudod, mit kap enni a kedvenced.

2012. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Rómeóról még nem hallottam, de a Butcher'sről viszont sok jót. Egy próbát megér. Ez a kutya táp ügy szerintem egy kicsit túlmisztifikált, Nagyanyáik csak maradékkal etették a kutyákat, és egyik sem pusztult bele, sőt! Nem egy kutyusról tudok aki maradékon elélt 15 évig is vígan.
2012. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Butcher's -ről én is jókat hallottam, vettem is ,de egyik kutyám sem ette meg pedig ők igazán mindenevők,akárhányszor leraktam eléjük csak turkáltak benne vagy bele szagoltak és ott hagyták, aztán amikor vissza tértünk a régi tápjukhoz (egyiknek pro plan a másiknak acana) kevertük ugye mind2-nek a butcher's táppal és mindig a butcher's táp szemek maradtak a tálkában ,szóval ha a te kutyád meg eszi akkor vehetsz neki :)
2012. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Butcher's-el etetek, a marhással. A kutyám ritka válogatós eb, de ezt megeszi. Normális mennyiségű és minőségű tőle a széklete, jó kondiban van, fényes a szőre, meg vagyok vele elégedve.
2012. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kifelejtetted: az Aldis romeó-s táp ,bármilyen furán is hangzik!!! az egyik legnagyobb német tesztintézet szerint ( amik hivatottak a minőségét ellenőrizni,illetve tesztelni a többivel együtt)lenyomta a royal cannint,és a többi prémium tápot, és ez a csomagoláson is látható , a tesztintézet nagyon jó,, aza a kiváló minősítést adta neki 32 féle Prémium táp közül !

az elérhető pontszám maximumával.

az aldiról tudni kell,hogy a világ egyik legnagyobb kiskereskedelmi vállalata, és a romeó tápot egy világhírű tápgyártó csomagolja nekik:)

elég utánanézni ,és meglátod!

szerintem minimum Belcandó minőség, persze a kutyáim,és más kutyák szerint is :)

2012. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Rómeó nekünk is bevált, 8 kistestű kutya kapott már nálam Rómeót, mindegyik tökéletes végterméket produkált. Először csodálkoztam is, de bevált.
2012. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maxitabi ***** válasza:
A német tesztintézet ezen bizonyos tesztjét a német kutyás oldalakon kielemezték és lehúzták.... Semmit nem jelent, azt nézték, hogy benne van-e az, ami rá van írva. nem a minőségét annak, amit beletettek, vagy hogy az jó-e a kutyának egyáltalán!!! Szóval ez nem mérvadó. Az összetételét kell megnézni, és az gabonákkal kezdődik.. Ez már mindent elmond róla, ezért olcsó. Inkább vegyél húst és csontot a kutyádnak, nyersen vagy főzve add neki, azzal sokkal többre mentek!!
2012. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy rosszul gondolom, de nem az a lényeg egy kutya etetésénél, hogy 1. rendben legyen az emésztése, 2. végtermék ok legyen, 3. szeresse azt a kaját, 4. jó kondiban legyen, energikus és játékos legyen, 5. tökéletes legyen a szőre, bőre...

Magyarul minden kutyának más az igénye, a gazdinak kell ezt eldöntenie, hogy mi a legjobb az ő kutyájának.

2012. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!