Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarja ''megcsócsálni''...

Miért akarja ''megcsócsálni'' a kezem az 1 éves kaukázusi juhászkutyám amikor megsimogatom?

Figyelt kérdés
Mikor elfekszik és megsimogatom mindig beakarja kapni a kezem.Nem fáj, nem harap rá, csak rágcsálja.Hogyan tudnám leszoktatni erről?Soha nem bántottuk.
2009. júl. 3. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ez csak kedveskedés tőle, ne úgy képzeld el, hogy egyre erősebben rágja majd a kezed, végül megeszi. Ha mindenképp zavar, egyszerűen szólj rá, amikor csinálja, meg fogja érteni.
2009. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez a szeretet jele.Nem fogja megharapni a kezed
2009. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
20.53 vagyok ujra.Nekünk is volt kaukázusink.Ö rászokott még arra is hogy finoman csipkedett bennünket ha nem figyeltünk elégé rá.Ezt ugy csinálta hogy az elsö fogaival picit összecsipte a bört rajtunk.Föleg a combunk és a fenekünk volt a célpont.Olyan aranyos volt,hogy nem lehetet haragudni rá.Soha nem élt visza az erejével.azt irod hogy soha nem bántottuk.ezt nem megtorlásnak használja,szeret és valoszinü hogy ö igy add puszit.ha nem durva hagyd meg neki ezt a kifejezési modot
2009. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csipkedni is szokott.Főleg, ha abba hagytam a játékot vele.Ilyenkor utánam jön, elém áll és megcsipkedi a combom.
2009. júl. 3. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:

nagyon édes lehet =)

az én kutyum is szokta csinálni, elkezdem vakargatni a hasát, elkezd nyújtózkodni majd elkezdi harapdálni utána pedig csipkedni a kezem, de persze gyengéden :), én szeretem, mert ezzel azt mutatja ki, hogy szeret :)

2009. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ujra a kaus vagyok.Akkor elmesélem hogy egyszer mit csinált a mi kutyusunk.Többen álltunk az udvarba kört alkotva beszélgettünk.Öfelsége megint elkezdte a csipkedést.Akkor én voltam kiszemelve,de nem figyeltem rá mindig elhesegettem ö meg folyamatosan csipkedett.Egyszer megunta hogy még mindig nem ö rá figyelek és bekapta teljes nyitott szájjal a fél fenekem.A szöröm szála se sérült meg,akkor is finom volt és gyengéd.Én a meglepödéstöl ugrottam akkorát..Ö meg elérte a célját.Még mindig nevetek ha eszembe jut pedig azota eltelt 15 év.Remélem nektek is tetszett a történet.
2009. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez aranyos :D
2009. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha azért csinálja, mert szeret, akkor nem is akarom leszoktatni erről.Csak utána tiszta nyál vagyok.A csipkedések után még a nadrágom is.Még rengeteg kérdésem lesz, szeretném jól nevelni.
2009. júl. 4. 13:32
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nyugodtan felteheted a kérdéseket,vagyunk mi itt elegen "(állatbolondok)" akik szivesen segitenek.
2009. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben
2009. júl. 4. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!