Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bélgyulladásról? Volt...

Kutya bélgyulladásról? Volt már ilyen a ti kutyátokkal? Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Hasmenéssel járt nálunk. Szerencsére a betegségek nem nagyon döntik le a lábáról, kedve, étvágya, mindene ugyanolyan volt, csak épp pisilt a segge.

5-7 napig szedte az antibiotikumot, amit a doki felírt, mellette széntablettátkapott ill. adtam neki mellé Gastroferm Pet-et. A doki utáni első etetésnél csak rizst kapott, aztán ahogy javult, egyre több tápot raktam bele, talán a 3. napon már csak tápot kapott. Hamar rendbe jött.

2012. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Enyémnek is van kedve, étvágya, de aztán este kihánja, amit evett. Hányásos-hasmenéses. A doki nem írt fel semmi gyógyszert, viszont beadott két szurit.
2012. jún. 12. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:
A mi dokink akkor adna szurit, ha a gyógyszerek nem használnak 2 napon belül. Volt a szuriban antibiotikum?
2012. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyusaimon kb 1 hónapja ment végig. Levertek,bágyadtak voltak. Kint elbújtak hogy ne is lássam őket és folyamatosan hánytak. Mi sumetrolimot kaptunk rendes emberi gyógyszert illetve mézes,citromos,sós vízzel kellett itatni és ezt nem hányta ki. Pár napon belül semmi gond nem volt.
2012. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából nem is tudom, mi volt a szuriba, el sem mondta, hogy miért adja, mi a hatása. Nem az a nő volt, akihez szoktam menni, hanem egy férfi helyetesítette, és a nő sokkal jobb fej, beszédesebb.

De a lényeg, hogy használt. Csak esténként és hajnalban hányt eddig, most meg már egyáltalán nem hányt. Egy kis hasmenése van még, de a kedve olyan jó, mint mindig.

2012. jún. 13. 07:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Vírusos bélgyulladás, tavaly ősszel szedte össze a kutyám. 3-4 napig hányt, hasmenése volt. A doki adott egy szurit, és utána már jobban lett, de diétáztatni kellett.
2012. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban van :) Diétáztasd még 1-2 napot!
2012. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm. :)

Az orvos nem mondott diétát, ezért rendesen eszik. Annyit mondott, hogy többször kapjon enni kisebb adagokat, de mondtam, hogy ő naponta 5x kap és azt mondta, hogy akkor nem kell.

2012. jún. 14. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj hát akkor ő nagyon fiatalka lehet még :)

Mennyi idős, milyen fajta? Jòl van már?

A mi dokink szerint a dièta a legfontosabb.

2012. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
3 hónapos boxer egy napja nem hányt már.
2012. jún. 15. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!