Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sűrűn, és mennyi ideig...

Milyen sűrűn, és mennyi ideig sétáltok a kutyátokkal? Milyen fajtájú?

Figyelt kérdés
Én naponta 1,5 órát bicajozok a 4 éves beagle kutyámmal. Télen meg 2 óra séta. Szerintetek ez elég neki?
2012. máj. 25. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem tacsim van, aki érthetetlen módon az alig lábaival hiperaktív.:) Mivel neki a rövid lábai miatt néhány dolgot nem lehet, így naponta másfél-2 óra séta, ebből 1 óra póráz nélkül. Sajnos játszani sem szeret egyáltalán. Még tervezem, hogy most a jó időben elviszem vízhez majd, mert azt még sosem látott, csak ha fürdették, ha szeretne vizezni is, jó lenne, kicsi változatosabb lenne a program. Szerintem elég ennyi mozgás a te kutyusodnak is.
2012. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, az ember azt hinné, hogy kicsi a kutya, kicsi a mozgásigénye. Aztán rájön, hogy azért ez nem éppen úgy van. :) A vizet biztosan imádni fogja, bár nem mindegyik kutyus megy bele. Köszi a válaszod! :)
2012. máj. 25. 12:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Bullmasztiffom van, séta közben engedelmességi gyakorlatokat is csinálunk, az agya is fárad közben, így max. 1 óra elég neki. A többi eü séta 5-10 perces.
2012. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A bullmasztiff gyönyörű kutya! Sokáig féltem tőlük, de egyik ismerősöm barátjának ilyen kutyája van, és komolyan mondom, annál bújósabb kutyát még nem láttam. :) Köszi a válaszod!
2012. máj. 25. 12:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, imádják az embereket :)
2012. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem pincsimixem van 5 kiló csak,de hiperaktív kutya:)

4-5 x sétálunk egy nap ebből 2 ami fárasztó séta,délután labdázunk futunk, este meg megyünk bandázni kutyákkal:)

2012. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Izgalmas élete van a kis pincsimixnek. :) Jó sokat sétálsz vele, de amint írtam már fentebb is, az ember nem is gondolná, hogy ezek a pici kutyák mini atomreaktorok. :)
2012. máj. 25. 12:52
 8/15 anonim ***** válasza:

igen amúgy..van egy ilyen labdahajítónk teniszlabdával:

[link]


hát ezzel dobálom neki 1 órát a labdát lehető legmesszebbre kilóméterre..mikor már látom hogy kivan és fetreng már a fűbe felmegyünk,de úgy hogy 5 percenként lefekszik a fűbe úgy elfárad..Felérünk,lemosom a labdát a kosztól,erre folytatódik minden előről folyamatosan hozza a labdát hogy fent is játszani akar..

atyaég 5 kiló csak a kutyáám..tényleg kész erőmű xd

2012. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem powder puffom van. Reggel egy 20 perces e.ü. séta egy kis kör a ház körül. Amikor végzek a suliban még egy 20 perces séta, aztán 6 óra körül van a nagy séta. Ez általában 1-1,5 óra. Egy része pórázon, egy része szabadon, ilyenkor labdázunk engedelmesezünk, más kutyákkal haverkodunk.

Aztán este még egy e.ü.

2012. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Beírtam a google-ba a kutyád fajtátját, de nem tudom melyik a sok közül. Ilyen nevű kutyát még nem hallottam.


Ez az?: [link]


Vagy ez?: [link]


Csak mert a powder puffra ezt a két kutyát adta ki a képkereső.

2012. máj. 25. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!