Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen színű Német juhászt hol...

Ilyen színű Német juhászt hol lehet venni? (képek és többi lent)

Figyelt kérdés

csak véletlenül találtam egy többszínű német juhászról egy képet és nagyon megtetszett...

csak külföldön lehet venni??


képek:

[link]


[link]


[link]



[link]


2012. jún. 13. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez a kutya az amerikaiak kutyvaléka. Abban az országban mindent-mindennel kevernek, mert az olyan cuki.

Egyszóval---Amerikában kaphatsz.

2012. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
eleve álmaim kutyája egy német juhász, de ezekbe a színekbe nagyon megtetszett, de Amerikából hozatni gondolom nem lenne vmi olcsó, jobban járok ha majd egy jó magyar tenyésztőt megkeresek és lesz egy hagyományos színű német juhászom, bár még a kutya vásárlás nem most lesz ,csak jó pár év múlva :D
2012. jún. 13. 14:29
 3/15 anonim ***** válasza:

Jobban jársz a "rendes" nj-vel :))

Ezt a színt más fajta bevonásával hozták létre. Így már keveredett az NJ tulajdonsága a másik fajtával.

2012. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
értem,hát Amerikából nem vettem volna,meg nekem a normál színnel sincs bajom,csak ez olyan különleges :)
2012. jún. 13. 14:38
 5/15 A kérdező kommentje:
de milyen fajtával keverhették??
2012. jún. 13. 14:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez a Panda németjuhász!
2012. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2012. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2012. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 klopusz ***** válasza:

Szia!


A blökit elnézve nagyon valószínűnek tartom, hogy skót juhásszal keverték.

Amúgy valóban gyönyörű a színe!

2012. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon is van par ilyen, csak ugy tudom, meg nem tenyesztik. De nemcsak Amerikaban, kozeli orszagokban is vannak tenyesztok is, pl Ausztriaban, Nemetorszagban. Par ev mulva szerintem elterjed az ismertsege, lesz ra kereslet, es akkor biztos fogjak tenyeszteni Magyaroszagon.
2012. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!