Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Július 22-én Mosonmagyaróváron...

Július 22-én Mosonmagyaróváron kutyás Guinness rekord kísérlet! Hallottatok róla, mentek?

Figyelt kérdés
2012. július 22-én (vasárnap délelőtt) a Mosonmagyaróvári Kutyakiképző Iskola szervezésében tartandó kutyakiképzési Guinness rekord kísérleten. Célja az, hogy megdöntsük a 319 kutyával felállított londoni rekordot. A helyszínen két új gyakorlatot kell majd tanítani a kutyáknak, mindenkinek ugyanazt.

#kutya #Guinness rekord kísérlet
2012. jún. 13. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

és ez mit takar ez a 2 új gyakorlat?:O

én elmennék mert győri vagyok,de azért beégni nem akarok,miattam ne dőljön meg..:D

2012. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jó kérdés, megkérdezem ma az oktatónkat :)

Valószínű szerintem, hogy közömbösítés, mintha azt mondta volna a múltkor, de rákérdezek és megírom este a részleteket :)

2012. jún. 13. 17:20
 3/14 A kérdező kommentje:
Bár szerintem a létszám a fontosabb :D
2012. jún. 13. 17:20
 4/14 anonim ***** válasza:
én elmegyek akkor Lüszivel,ha nincs rizikófaktora:) Majd írd meg mi a pontos feladat,bár könnyen tanul,de annyi kutya közt..vagy előtte kell betanítani rá és a kísérleten megcsinálni?
2012. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na basszus, elfelejtettem megkérdezni :(

Szereti a hasát? Ha igen, könnyű dolgod lesz, mert jutalomfalatot hozz magaddal és azzal motiválni tudod :)

Biztos valami egyszerű dolog lesz, a héten megkérdezem és megírom a feladatot :)

2012. jún. 13. 19:40
 6/14 anonim ***** válasza:

utcán nem eszik semmit,néha még itthon sem eszi meg a jutalomfalatot:))

őt az motiválja ha csak dícsérem,kedvembe járhat úgyhogy könnyű dolgom van:) Jólvan ott leszünk,nem is tudtam hogy móvári vagy:)

2012. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Óvári vagyok, kutyám nincs, de kinézek.
2012. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Brigi&Dominó válasza:
Ha nem lenne ilyen messze, akkor én is mennék.:) Szerintem jobb lett volna, ha az ország közepére szervezik, akkor többen el tudnának menni! Azért remélem sikeres lesz a kísérlet!:)
2012. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, még nekünk is nagyon kérdéses, hogy elmegyünk-e. Jobban örültem volna, ha Pestre szervezik.
2012. jún. 14. 09:02
 10/14 anonim válasza:
Szia, mosonmagyaróvári vagyok, és hallottam róla. :)
2012. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!