Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításra járók! Milyen...

Kiállításra járók! Milyen parancsszavakat használtok a ringben?

Figyelt kérdés
Például futás közben, vagy utána, ahogy beáll?

2012. jún. 13. 17:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát én már kiállitok vagy 6 éve, de még egyetlen biró sem mondta, hogy ne pofázzak a ringben:))) És az eredményeinken sem látszik, hogy ez gond lett volna.
2012. jún. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindet felpontoztam!

De persze jöhet még :)

2012. jún. 14. 07:42
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
(azért ha egyszer kapnék egy nagyon jót, elsüllyednék....ezt is csak itt a környéken lehet megcsinálniu, hogy ICH lesz egy kutya aki VG-t kapott.....Sajnos ezért nem ér semmit a magyar, román,szerb, montenekrói,szlovák....championatus.)
2012. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző: azért egy ilyet kijelenteni elég nagy hülyeség, ismerek olyan kutyákat, akik már kaptak nagyon jót, mert a kutyának éppen szar napja volt, nem volt szőrben, a bíró pofára ment vagy mást típust kedvelt és mégis a kutya a fajtájának igen kiemelkedő egyede.
2012. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
a világgyőztes kutyám is kapott már nagyon jót... egyáltalán nem szégyen max a bíró szégyene... a nagyon jó az nagyon jó mindenhol az, hogy a magyar kiállítók már elkényelmesedtek a sok kitűnővel mert azt minden kutya megkaphatja szinte akinek négy lába és két füle van az nem jelenti azt, hogy külföldön 20-30 as osztálylétszámok mellett szégyenként kellene kezelni... itthon is volt már klubkiállítás ahol osztályonként két kutya kapott kitűnőt a többi nagyon jót ez van, le kell nyelni a békát
2012. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

# 13, ezen jót nevettem.

Meg azon a bírálaton is, amit egyik-másik bírónak van pofája lediktálni a bírálati lapra, csak azért, mert fasirtban van a kutyám tenyésztőjével...

2012. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én indulásnál "lábhoz", állításnál "áll", szerintem sem szeretik hallani, de ez az ő szégyenük, mert egyértelmű h csak a küllemre mennek és a jellem mit sem számít, mert ebből már hallhatná h nem "díszkutyák" hanem munkakutyák...
2012. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gurti ***** válasza:
Szerintem függ attól is pl. Hogy milyen fajta a kutya. Ha esetleg roti vagy boxer stb. Azoknál nem fond ha beszélsz hozzájuk de nekem border colliem van, náluk nem a legelőnyösebb (bár én nem is beszélek hozzá, tudja a dolgát :))
2012. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!