Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok aki...

Milyen kutyát ajánlotok aki NEM jó gyerek mellé?

Figyelt kérdés

Mindenki gyerek mellé keres, szóval csak kíváncsi vagyok, hogy lehetséges-e az ellenkezője is. :D A valóságban nem keresek most kutyát. Olyanra vagyok kiváncsi aki

- minden túlzástól mentes (nem túl kicsi, nem túl nagy, kopasz, túl szőrös stb)

- sportkutya


2012. jún. 13. 18:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%
És az újfundlani is gyerekszerető! Úgyanúgy ahogy az összes masztiff is, meg a dogok. Persze nagyon kicsi gyerekekkel nem jó őket egyedül hagyni a méretük miatt.
2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
A harcikutyákat vegyétek ki a felsorolásból, mert azok a legjobb családi ebek. Nevelés kérdése minden.
2012. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Mudi például, természetesen nem bántja a gyerekeket és biztos vannak kivételek fajtán belül, de az alaptermészete szerint egygazdás, nem az a kimondott családi kutya. Egy túl pörgős, hiperaktív border colliet vagy belga juhászt sem ajánlanék gyerek mellé.
2012. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Viszont jellemileg a border és a belgák többsége barátságos. Az más ha fizikailag nem alkalmasak gyerek mellé (túl nagyok, gyorsak vagy törékenyek).
2012. jún. 13. 20:22
 15/25 anonim ***** válasza:
ne a fajtát nézd hanem az egyedet, minden fajtában találni ilyet is olyat is. Talán jagdot nem tennék így elsőre gyerek mellé, egy igazi, ösztönös, holland juhász, vagy munkavonalú német juhász is kihívás lehet.
2012. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ó a hollandjuhász tetszik :) Csak sajnos elég kevés infó van róla... :( Amúgy Theia válasza vicces volt, mert pont mudim van. :D De persze nem úgy választottam, hogy ne legyen jó gyerek mellé.
2012. jún. 13. 20:30
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
cseh farkas
2012. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%

Erre nincs valasz!

Az egesz neveles kerdese!

Lehet egy golden agressziv,hogy megtepi a gyermeke,vagy lehet egy rottweiler aki nyaldossa es megvedi a gyereket!!!!

Nem kell kikozositeni a "harci" kutyakat!!!!Azok is ugyanolyan kutyak,mint a tobbik,csak epp mas celra voltak kitenyesztve,de az nem fugg annyira a viselkedeshez

2012. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

egyszerű!

vidd le a ""nem "jó gyereket""" egy menhelyre!

fogod,viszed,semmi körítés, csak a tiszta tapasztalás!

meg fogja viselni,és esetleg lesz egy kutya bármilyen!! akivel azonnali kapcsolat alakul ki!

nem az ember választ, a kutya választja a gazdáját:)

a fajták, a méretek, a küllem ??

ha ott áll a rács túl oldalán és nézi , tudni fogja !!

egyszerűen érzi,mert ??? mert a fene tudja miért, de működik:)

2012. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mudi az tényleg nem feltétlenül, bár a miénk nagyon aranyos a gyerekekkel, de alapvetően azért nem arra való, hogy kisgyerekek nyúzzák. Mondjuk sokan tartanak és nincs velük probléma. Én a borderről is hallottam, hogy nem annyira tűri, ha piszkálják a kicsik, de más meg azt mondja, jó melléjük. Szerintem igazából egy fajtára nem lehet azt mondani, hogy jó vagy nem jó gyerek mellé. Egyedtől és neveléstől függ.
2012. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!