Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen viszonylag jó kutyatápo...

Milyen viszonylag jó kutyatápok vannak olcsóbban?

Figyelt kérdés

Eddig Acanát kaptak, de jött az Áfa emelés meg minden és így most elég drága nekem. A Dog Chowot próbáltuk, de nem jött be. Van valami, ami jó és 10000 Ft alatt van 15 kiló? Az nem számít, hogy többet kell neki adni a rosszabból, mert az Acanából is 200 g-ot adok egy 10 kilós kutyának.

Itt ez az oldal, amin elég sok táp van:

[link]

Ha valaki talál valami jót az szóljon. A Canirex Active pl. milyen? Az nem számít, hogy ízlik-e neki, mert mindent megeszik.


2009. júl. 4. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Tudom, hogy nem teljesen ez volt a kérdés. Az én volt kutyám, ha valami drága tápot kapott, akkor megette, de láttam rajta, hogy na ez lent van, túl vagyok rajta módszerrel. Viszont ha az olcsó pl. MORZSI nevű tápot kapta, hát azt egyenesen falta. Szóval nem fontos, hogy neves tápot vegyél neki, néha a név nélkülinek örülnek a legjobban, ráadásul az pénztálca kímélő is. Ilyet pl. a LIDL-ben találsz.

2009. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék kötekedni csak lehet,hogy szívesebben eszi,de az nem minden én is szivesebben eszem a csokit mint a zöldséget,de akkor is a zöldég az egézségesebb ;)

Sajnos én nem tehetem meg,hogy Acanát (zöldséget vegyek)

csak olcsobb fajta kaját tudok venni :/

Egyébként én is várom a válaszokat ,mert kíváncsi vagyok :)Jaés tényleg bocsi nem kötekedn iszeretnék csak leírtam,hogy én hogy gondolom.

2009. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi pár hónapja tértünk át a Premiere high 5 tápra. 15 kg kb 7ezer és a két vizsla nagyságú kutyámnak több mint 3 hétig kitart (modjuk néha kapnak húsit is mellé). Imádják, szép a szőrük tőle és a kondijuk is jó.

Amit még régebben próbáltunk az a Porcijó és az ACC - ezek sem voltak rosszak csak nálunk nehezebb beszerezni, na meg a Premiere sokkal jobb beltartalmú.

2009. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy bármit megeszik, mert nem számít, hogy ízlik-e neki, tehát a táp beltartalma miatt. Nem akarok neki olcsó sz*rokat venni. A Premiere high 5 hány °húst tartalmaz? És ezt ugye a Fressnapfba lehet venni.
2009. júl. 4. 18:47
 5/13 anonim ***** válasza:

ennek is nézz utánna : SUSA, olcsóbb árkategória ,cc: 4-550 .-ft / kg ,viszont jó minőség és sok-sok tenyésztő is ezt veszi.www.susa.hu, további : szintén ők forgalmazzák : IMAGINE spanyol prémium táp cc: 800 ft / kg .

az olcsóbb Lidl-s vagy Aldi-s tápokról semmit sem tudok.

2009. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Én ha veszek egy kutyát, akkor minőségi táppal etetem, ha meg nem engedhetem meg a pénztárcámnak, akkor nem veszek kutyát...én igy vagyok vele:S

Ha meg keverék kutyus, akkor végülis mindegy, lehet etetni házi koszttal is....

Nem kell lepontozni, mert van nekem olyan kutyám, amit házilag etetek, és kis keverék, meg van olyan is amit kiképzésre járatok, annak meg Happy Dogot adok....:)))

Ez egy olyan dolog, hogy nem szülök gyereket, ha nincsen neki pénz pl. jó minőségű ételre, játékra, stb....

2009. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De nem lehet előre számítani akár 15 évre. Ki tudja mi lesz később? És a keverék kutyák is ugyanúgy megérdemlik a jobb tápot, mint a többiek.
2009. júl. 11. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:
GLSdogs
2010. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora ügyet csinálsz belőle? Egy kutyának tökmindegy h milyen tápot kap. De néha más milyen tápot is vegyél ne csak egy fajtát mert meg unja. Én Állat boltból szoktam venni meg néha más honnan is.
2010. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 picwiw ***** válasza:
Profine, Happy Dog, Chicopee, Dado. Ezek nem olyan drágák mint az Acana vagy az Eukanuba, viszont teljesen megfelelő prémium minőségű tápok. Ez alatt nem érdemes tápot vásárolni, mert a nagyon olcsó táp: nem tesz jót a kutyának, árban sem jössz ki jobban, hiszen többet kell belőle adni. A fent említett 4 tápból is Chicopee, Dado. De a Dado a legjobb a 4 táp közül. A Happy Dog-al az a probléma, hogy elsősorban növényi eredetű fehérjeforrást tartalmaz. (kutyának jobb az állati eredetű fehérje)
2011. aug. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!