Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy hét hónapos kutyának...

Ha egy hét hónapos kutyának áll a füle, akkor várhatóan úgy is marad? Van kép. Tetszik vagy nem a kutya?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 14. 17:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

nagyon cuki a nagy füleivel :)


szerintem már nem fog nőni,ha nő is nagyon minimálisat..


jó minőségű kajával etesd mindenféleképpen, 7 hónapos szóval még 5-6 hónapig kölyök táppal etesd és aztán térj át felnőtt-re


nem tudom mennyit szánsz a kutyus etetésére..

nekem ezek a tápok váltak be

Pro Plan, Acana, Brit Care (olcsóbb mint az első kettő és jó is)

ezeket ajánlom (de nem próbáltam) a sima Brit is jó, Josera , Happy Dog stb..


sok táp van, igazából kísérletezned kell, hogy melyik jó,mi úgy választottunk tápot ,hogy melyiktől kevés a széklete,de volt olyan hogy egy táptól ment a hasa ,akkor azt eleve kilőttük a listáról..

2012. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Istenem de jó pofa! Én tuti Radarnak nevezném el ilyen fülekkel! Ha nem is marad ilyen (amire én nem látok esélyt) akkor is hozd el, és tedd boldoggá az életét!

Minden elismerésem, hogy megmented az Illatosról. Biztos jó gazdija leszel! Sok örömöt kívánok nektek, és a leendő új családtagodnak.

2012. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nekem meg ez jutott eszembe róla:

[link]


Tök jó név a Radar, de a mese elefánt alapján lehetne Dumbo is. :)

2012. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Aranyos, a füle már nagy valószínűséggel így marad és nőni sem fog már túlságosan sokat.
2012. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
úúúúúúristen de aranyos *-*
2012. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon édes! Halál komoly, olyan a feje, mint a mi kutyánknak, csak a miénknek lóg a füle, és nincs benne barna szín. De a fehér-fekete bunda, és azok a nagy, barna szemek stimmelnek! :D


Hozd el, nagyon boldog lesz nálad!

2012. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
áááá, de jó fej!!!! Én is imádnám:) csak még olyan szomorkás a tekintete, de ha hazaviszed, ez is változik:)
2012. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Holnap reggel megnézem,szerintem megpróbálom kikönyörögni hogy adják ki vagy legalább foglalják le.

Mindennap megnézem az új kutyákat,nem nagyon akartam,de ezt megláttam és beleszerettem.

Most olvasok utána mindennek.:)

Volt már kutyánk régebben is,csak akkor nem az én felelősségemen volt ő meg az enyém lesz,tuti Radar lesz a neve!:)

Szobatisztaság,sétáltatás szabályaira stb van valami jó könyv?Jane Fannelt kiolvastam már kutyapszichológiát.



Olvashattam olyat,hogy csirkefarhátal etetik,erről mi a véleményetek?

Igazából havi 5-10 ezret tudok rászánni +kezdetleges költség (chip,5k a kiviteli díj,oltások,kaja,hám,póráz,játék,autós biztonsági öv,valami laza szájkosár,etető,itató,medál a számommal)Mindent leírtam?

2012. jún. 14. 20:32
 19/28 anonim ***** válasza:

Aki beleszeretett a kérdező nagyfülűjébe, az mit szól ehhez a földönkívülihez? :D

[link]

[link]

2012. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Jajj de aranyos :)

Nekem a Radarom 20 percre van tőlem...ő kicsit messzebb :)

2012. jún. 14. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!