Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy hét hónapos kutyának...

Ha egy hét hónapos kutyának áll a füle, akkor várhatóan úgy is marad? Van kép. Tetszik vagy nem a kutya?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 14. 17:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nagyon édi, hajrá, hozd el!!:)

Na ha meg már itt tartunk ... Nekem meg ő jutott eszembe ... :)

[link]

Ha nem lenne már 2 kutyám, elhoznám.

2012. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Érdekes gondolatmenet, hogy egy 7 hónapos kutya már nem vagy alig fog nőni, elég durva általánosítás, nem gondoljátok? Egyáltalán ez nagyon sokmindentől függ...Az én kutyám pl 6 és fél hónapos és még kb 8-10 cm hátravan neki, most akkor hogy is van ez?!?!?!?
2012. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A kutya a kép alapján közepes méretű, az ilyen méretű kutyák 8-10 hónapos korukig nőnek, utána már csak igen keveset. Nyilván egy nagy testű kutya tovább nő.
2012. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Na igen, így már helyesebben hangzik. Akkor még 1-3 hónapot növöget. Mert valaki azt írta, már nem fog nőni. Eleve ott a bütyök a mellső lábain, vagyis még növésben van.
2012. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Az illatos nem menhely, sajna nem fogják előbb odaadni mert hivatalosan nem tehetik (kivéve ha pár ezer forinttal jelzed hogy te nagyon elszánt vagy) Sajna a gyepi már csak így működik.

Egyébként tényleg nagyon helyes, első utad a dokihoz vezessen, a gyepin tuti összeszedet néhány dolgot, pl kennelköhögés.

Sok boldogságot hozzá

2012. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalják le, próbálj meg nagyon korán odamenni, a többi ember előtt. Nehogy elvigyék előtted.
2012. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mind a 3 kutya tipikusan olyan, hogy ránézel és már jó napod is van miattuk.
2012. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Most láttam a hirdetését facebookon, oda is írtam h elvileg már van rá jelentkező :)
2012. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!