Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya mikor nem vagyok...

A kutya mikor nem vagyok otthon éjjelente jelölget a szobába mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éjszakát melózok 2 öt otthon vagyok . amikor otthon vagyok semmi gond nincs de ha melózok akkor mire megjövök le van pisilva a szekrény, számitó gép néha, tv állvány... és tudja,h rosszat csinált mert amikor meg jövök sunnyogni kezd...de akkor miért? vagy mit tegyek,h ne legyen ez mert ez már türhetetlen és szeretem őt de igy nem tarthatom meg.

2012. jún. 15. 05:19
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Ha amúgy tudja, hogy te vagy a falkavezér, akkor jelölj vissza!

Viccen kívül, semmit nem tudsz tenni, majd elmúlik ez az időszak. Esetleg kizárod abból a szobából, ahol a számítógép van.

Kapod majd a tippeket, hogy ivartalanítsd, én nem vagyok a híve.

2012. jún. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mióta van kutya?

hány 'száz' éves genetikát akarsz te kilőni?

2012. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Sétáltasd többet, mint eddig, és ha hazamentek, mielőtt beengednéd, várakoztasd akár 5 percig is az ajtóban, mielőtt beengeded. (elindulásnál se árt)

Ha otthon vagy, és látod, hogy odamegy az említett tárgyakhoz, akkor te is menj oda, rántsd meg a nyakörvét, vagy fegyelmezd valahogy, ahogy szoktad.

A lényeg, hogy sajátítsd ki a tárgyakat, addig állj ott, amíg el nem megy a kutya. Éreztesd vele, hogy az a te birtokod, mert jelenleg azt hiszi, hogy az övé.

Akár a terület elfoglalásával is lehet gyakorolni naponta, tehát mindig oda mész, ahol ő van, és kiszorítod a helyéről. A terület fontos a kutyáknak, a tulajdon jogának a kinyilvánítása is az, és kell ilyen, hogy megértse, te vagy, aki megosztja vele az otthonát, és nem ő. Etetésnél is lehet gyakorolni, ha úgy mész oda a kajához, hogy az neked kell, akkor evés közben is, szinte az aurádtól odább kell, hogy menjen.

Ha ezt a birtokba vevőset gyakorolod, és több időt fordítasz a sétákra, akkor általánosságban biztos, hogy javulni fog a helyzet.

Ahol lepisilte, ott fújd be valami erős szagúval (szalmiák szesz) hogy ne késztesse újabb pisilésre.

2012. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
jelölgess te is ház ez kész xD hugyozd össze a házat a kutyáddal együtt xDDDDDDDDDD
2012. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
07:04-es! Szerinted az genetika, h összepisálja a kutya lakást? Nem genetika, hanem falkavezérségi probléma. Ha egy kutya tudja, h az ő falkájáé a terület, de nem ő a vezér, akkor nem pisálja össze.
2012. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos és a viccesebb :D komikat is. ki próbáltam amiket irtatok főként a hely kiszorítás, jobban éreztettem vele ki a főnök és most nem csinálja már pár napja:) reméljük ez marad is! még egyszer köszi!!!:)
2012. jún. 17. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!