Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavám van most 7 hetes. És...

Csivavám van most 7 hetes. És el szeretném kezdeni szobatisztaságra szoktatni. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 11:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%

7 hetesen már elválasztották az anyjától???

Gratulálok.....

2012. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
2-3 óránként, evés-ivás és ébredés után leviszed, majd ha elvégezte a dolgát, hatalmas dicséret. Ha fentre sikerült, szó nélkül takarítsd össze.
2012. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

7 hetes kiskutyával te ne menjél 2-3 óránként sehova!

Majd ha megkapta az oltásokat!

2012. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne menjen? Kellő körültekintéssel le lehet vinni, ne találkozzon más állat ürülékével és másik állattal sem, ez a titka és nem lesz baj. Nyilván nem kutyafuttatóra kell kivinni.
2012. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

1. 7 hetes kiskutyának még az anyja mellett lenne a helye


2. Ha fertőzés veszély van az a levegőben is benne van nem kell beleszagolnia semmibe!

2012. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%

Igen, az anyja mellett lenne a helye, de attól még wc-znie kell és a helyzet adott.


Ennyi erővel te is hazavihetsz neki bármilyen fertőzést/vírust a cipőd talpával.


Én levittem úgy a kutyusomat, hogy 1 oltása volt meg, az ég világon semmi baja nem lett, körültekintőnek kell lenni és meg kell kérdezni az állatorvost, tapasztaltak-e parvot, stb. az elmúlt időszakban az adott környéken.

2012. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nekem a kicsik "pelusra" végzik a dolgukat ameddig nem mehetnek ne. Én biztos nem rizikóznék a helyedben mert nem csak a parvó fertőz levegőben is.

Igen a cipőd talpával is bármit bevihetsz, de a cipőm sem érintkezik a kicsikkel.

Lehet neked szerencséd volt de a másiknak nem lesz!

Jobb az óvatosság!!!

2012. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
egy 7 hetes csivava olyan kicsi , semmi keresnivalója az utcán
2012. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nem csak én vittem le, egy ugyanilyen kérdésnél 10-ből 8-an azt válaszolják, hogy vigye le nyugodtan.

Én pelusra még véletlenül sem szoktatnám, nem egy kérdést olvastam már itt, hogy nem nem tudják róla leszoktatni...

2012. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
több mint 10 éve használok " pelust " almoknál vagy újságot, és SOHA nem volt olyan gond, hogy ne lehessen leszoktatni a kutyát. Mind 4-5-6 hónapos korukra szobatiszták!
2012. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!