Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves staffim nagyon unatkozi...

1 éves staffim nagyon unatkozik mert é n dolgozom napközben, egy kis testű színtén szuka kutyust akarok neki barátnak, jó ötlet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ivartalanittatod legalább az egyiket.

Legalábbis én úgy hallottam, hogy ha két eredetileg isleretlen szuka él együtt könnyen összemarakodhatnak. Főleg tüzelési időszakban.

2012. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha eleget tudsz foglalkozni mindkettővel.lehet, hogy lesz társasága, de két kutya egyszerre lehet áldás és átok, mert legalább háromszor annyi munka a nevelésük.ráadásul két unatkozó kutya rosszabb, munt egy. Jól gondold végig! :)
2012. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyre sincs időd, akkor nem kell még egy. Két kutya aki unatkozik nagyobb rongálást csinálhat mint egy. Aki eddig akár nem is rombolt csak unatkozott...Én nem vennék még egy kutyát, ha egyre sincs időm!
2012. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!