Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos, yorki gond! Mit tegyek?

Sos, yorki gond! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az volna a problémám hogy egy barátnőm vett egy igen aprócska yorkit,egészen jól ismerem a kutya fajtákat a keverékből is összerakom az ősöket,de amikor megláttam ezt a 6 hetes kutyát hát olyan keverék hogy most 9hós és 6 kg hurkatestű puli méretű kutya.hogyan fejezzem ki magam nála hogy ne bántsam meg hogy keveréke van?

2012. jún. 15. 15:16
1 2
 11/19 anonim válasza:
Mondjuk én ezt nem értem...:Dkit érdekel,hogy keverék e a kutyusa vagy sem? Nem kell ezt közölni vele. De hogy a kérdésedre válaszoljak mond meg neki,hogy pl : Nagyon ari ez a kutyus, sz.tem a legaranyosabb keverék amit láttam.:) (jó ez egy példa,de érted hogy kéne:Da dícséretbe belerakod:D)
2012. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Meg mondtam neki hogy keverék a kutyusa........hát vérben úszott a szeme és azt vágta hozzám hogy csak irigylem mivel az övének szép göndör a szőre az enyémnek meg sima egyenes...........Na meg hogy az állatkereskedésben azt mondták neki hogy az ő kutyája közép yorki......Egy fajta méret van nincs több nem ért meg-mindegy elviharzott de még hozzám vágta hogy többet nem jön hozzánk.......Hát talán ha megbékél egyszer:(
2012. jún. 17. 12:23
 13/19 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm mindenkinek a válaszát:)
2012. jún. 17. 12:24
 14/19 anonim ***** válasza:
Nyugi ez most csak egy kis hiszti majd megnyugszik és akkor újra fog keresni,ha nem akkor te keresd egy kis idő múlva,ha meg ilyen buta akkor megérdemli és ne foglalkozz vele majd lehiggad.
2012. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Amúgy elvileg a yorkik szőre tök egyenes kell,hogy legyen ha fajtiszta. Hány éves a barátnőd?
2012. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
26 éves
2012. jún. 17. 19:06
 17/19 anonim ***** válasza:
Na akkor ez gáz,hogy ilyen buta pedig már felnőtt ember :( én 24 évesen értelmesebb vagyok mint ő hát ez szívás. Lehet,hogy meg kellene kérni,hogyha nem hisz neked akkor csináljon ide egy kérdést,hogy szerintetek milyen a yorkim stb. és töltsön fel egy képet is róla és majd akkor szembesülni fog vele,ha alá írják,hogy nem is rendes yorki,de lehet az is jobb volna,ha hagynád az egészet és ne foglalkozz vele,ha ilyen buta megérdemli nyugodtan éljen álom világban a buborék egyszer úgy is kidurran és akkor jól pofára esik majd.
2012. jún. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nem teljesen mindegy, hogy keverék vagy sem?? Szereti kutyát a kutya is őt. Innentől kezdve ki nem szarja le, hogy az fajtatiszta vagy sem.
2012. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Megnyugodott már a barátnőd?
2013. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!