Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer gazdik, pár kérdés,...

Boxer gazdik, pár kérdés, esetleg német dog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy kutyát,amit jól összelehet szoktatni más kutyával.Játékos,és szeressen mozogni,de ne az túl pörgős és néha nyugis legyen.

Őrizze a házat,ne legyen se agresszív,sem félős.

Ne legyen szökős.

Én boxerre gondoltam,ez a kutya mennyire őrzi a házat?

mennyire szökős? milyen magas kerítésen nem tud kimászni?

Mennyire kezelhető,kiképezhető kutya?

Esetleg német dog?Vagy az már nagyon nehezen kezelhető kutya? Mert az hatalmas.ÉS kicsit lusta,van pár ismerősöm ők azt mondták lehetne akár kennelbe is tartani?

Esetleg úgy tarthatnám kennelbe,hogy napi 24-ből 16 órát kint van és csak 8-at a kennelbe?

Havonta mennyit eszik egy német dog? mondjuk ilyen arion-josera tápból havi 20.000 Ft?


2012. jún. 17. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A leírások alapján a német dog az ami inkább neked való. Fogja a házat őrizni neaggódj. A boxer viszont túl pörgős kutya. (de ő is őrizne)

Ha megneveled a dogod, nem lesz vele probléma. Attól, hogy nagy testű, ő egy öleb. Csak erős kézzel kell vele bánni, kiskorában megtanítani az alapokra, hogy például ne húzzon, mert akkor lobogsz utána. Lusta kutya, kennelben tökéletesen ellesz. De ne olyat képzelj neki amiben fordul kettőt és kész. Tehát egy kis tere legyen a házán kívül. Ebben a dög melegben meg főleg csak fekszik. De a szocializáció fontos. Egy agresszív dog durva lehet...

2012. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Etetést kifelejtettem.

Az Arion táp nagyon jó (de egy Josera minőség is).

Egy nap körülbelül 800g eszik meg belőle (felnőtt példány).

Ezen kívül én adnék neki GF-600 izület védőt meg húst.

Farhátat, állat eledelekben lévő fagyasztott csirke,pulyka húsokat. Ezek 100-200ft/kg. De egy kg simán bemegy.

Konzervvel SOHA ne etess. Max ízesítésnek használj.

2012. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem ,persze.

vinném suliba is,kutyaovi aztán pedig engedelmességi meg örző-védőre is talán.

én is így gondoltam hogy egy héten mondjuk 2-3x kapna húst összefőzve rizzsel. 4-5x pedig prémium tápot.

egy ilyen nagy kutya mondjuk egy átlagos kocsiba hogy fér be?

2012. jún. 17. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekesen :) Én valami kombit ajánlok neked aminek nagy a csomagtartója és elfér benne a kutya. Ha kisebb, akkor sajnos a hátsó üléseket lekell hajtani. Például egy swift-nél. Olyan kocsi a jó, aminek viszonylag nagyobb a csomagtere leveszed a kalaptartót és a kutya tud lihegni a hátsó ülésen ülő emberek nyakába :)
2012. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!