Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom felhizlalni a...

Mivel tudom felhizlalni a kutyámat?

Figyelt kérdés

Tettem fel egy kérdést szerintetek is vékony e a kutyám. Csak két választ kaptam de az egyik válaszoló szerint sovány.

Egy kicsit fel szeretném hízlalni de nem tudom mivel/hogy csináljam.


2012. jún. 17. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Több/jobb kaja, többször elosztva a nap folyamán. De azért ne egy válasz alapján hízlald a kutyát, pláne ha nagytestű, fiatal vagy öreg. Kérdezd meg az állatorvosod, hogy szerite milyen kondiban van. A kutyáknál nem baj, ha kicsit soványak szemre, sőt, sokkal jobb, mintha el lennének hízva.
2012. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főtt tojás?
2012. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

Az elsőnek: itt van az előző kérdésem érdekel a te véleményed is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3081394-szeri..

Az állatorvos mindig azt mondja milyen szép meg hogy jól sikerült kis keverék lett :) a súlyával sose mondta hogy baj lett volna de a mérete és a fajtája miatt ő is csodálkozik hogy csak ennyit nyom meg hogy csak ekkorára nőtt meg.:)

2012. jún. 17. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne sovány? Ha a csontjait nem érzed túlzottan a hátán és a csípőjénél, akkor nincs gond vele.
2012. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól néz ki, bár nem tudtam kinagyítani a képeket valamiért, úgyhogy csak kicsiben láttam :)
2012. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

Naponta eleve 2x esznek és még nasiznak néha ebédelnek vagyis csontot kapnak meg egy kis levest de azt nem mindig kapnak csak hetente. Szerintem így is sokat esznek. :)

2012. jún. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!