Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknál természetes a...

A kutyáknál természetes a csuklás?

Figyelt kérdés
A kiskutyám ( 8 hetes) naponta kb 3-szor is csuklik, de ha iszik akkor abbahagyja. Ez remélem nem valami bajtól van.

2012. jún. 17. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsinek az én kutyám is csuklott, de semmi baja nem lett.
2012. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ritkán fordul elő. Valószínűleg mohón falta a kaját és attól lehet.

Én a kutyámat nem kölyökként, hanem három éves korában láttam először csuklani. Sokat ugathatott, utána lefeküdt a fekhelyére és elkezdett csuklani :D Mondtam, igyon vizet és engedelmeskedett!

2012. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
látom,labradort adtál meg címszónak vagy minek, igen :) nekem is labradorom van, ő is csuklott kis korában :) de mára semmi baja , tök egészséges, szóval szerintem természetes, gondolom mint az embernél
2012. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekem amúgy vizslim van és régen nagyon sokat csuklott,de most már egyre ritkább
2012. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi, akkor természetes, majd kinövi. Evés, alvás, játék után történik leggyakrabban, amikor hirtelen másképp kell vennie a levegőt. A mi egyik kutyánk is csinálta kiskorában, nagyon aranyos volt, mintha csipogott volna :D
2012. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!