Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy 6 hetesen NEM hozhatjuk el a kutyát?

Figyelt kérdés
Vőlegényem napok óta ezen nyavalyog. Szombaton elmentünk megnézni a kutyusokat, hogy melyiket szeretnénk, 7 kutyából 2 fiú volt. Mi fiút akartunk, úgyhogy sok választásunk nem volt. De a kutyák még csak 2 hetesek, úgyhogy több mint 1 hónapunk van az elhozatalig. Erre ő kiakadt, hogy még várnia kell 4 hetet. Mondtam neki, hogy nem 4-et, hanem minimum 6-ot, mivel 8 hetes kora előtt nem adja oda a kutyákat a tenyésztő. De mondtam neki, hogy 2 hetente megnézzük a kutyusokat, mennyit fejlődtek és hogyan néznek ki, és hogy egyáltalán minden rendben van e. Erre szó szerint elkezdett hisztizni, mint egy óvodás, hogy ő addig nem tud várni, meg hogy adjunk több pénzt a tenyésztőnek, akkor tuti előbb elhozhatjuk. Itt már egy kicsit felemeltem a hangom és még egyszer elmondtam neki, hogy NEM LEHET!!!! De nem érti meg. Már 2 napja azt hajtogatja, hogy ő nem bírja már, minél előbb el akarja hozni. Mutattam neki oldalakat, ahol tenyésztők leírják "mit/mikor/hogyan kell". Már ott tartok, hogy felhívom az állatorvosunkat, hogy beszéljen a fejével, hátha rá hallgat. Mit tanácsoltok?
2012. jún. 18. 11:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez lehet most furán fog hangzani, de alapvetően türelmes ember. :D Nem ez lesz az első kutyája, és nem olyan ember, aki pár nap vagy hét után eldobja a kutyáját, vagy megunja. Ebben biztos vagyok. Csak ez a dolog "első látásra szerelem" volt az ő részéről. Én is türelmetlenül várom, de kibírom azt a néhány hetet.
2012. jún. 18. 12:58
 12/13 anonim válasza:
Ha terhe leszel akkor majd megpróbálja lefizetni az orvost hogy szedje ki belőled 6 hónaposan a babát mert Ő nem bír tovább várni?? Röhejes.... :)
2012. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Először is gondold át alaposan, hogy tényleg akarsz-e esküvőt.

Nem közvetlenül a kérdésre a válasz, de az én párom is ilyen volt, nem tud semmire várni, minden azonnal kell amivel "szerelem első látásra" érzése volt.

Az összes pénzt amit csak keresett - és az nem volt kevés - ilyen dolgokra ment el. Aztán fél év, 1 év múlva adta el a szerelem autót, motort, műszaki cikkeket féláron, mert jött új szerelem és neki azonnal az kellett.

Reménytelen. :-(

2012. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!