Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kiskutya unalmában...

A szomszéd kiskutya unalmában egész nap nyüszít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap rohangálva sír, mert nem foglakoznak vele. Szörnyű hallgatni. Kihívjam az állatvédőket vagy mi?
2012. jún. 18. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje csinálja ezt? Mert ha még nem rég került hozzájuk, akkor kell neki egy kis idő, még megszokja az egyedüllétet, amég a gazdái dolgoznak.
2012. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szólj a szomszédoknak, hogy szerezzenek be neki egy társat, mert egyedül biztosan nagyon nehéz lehet neki!
2012. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha egésznap sír nem feltétlen hogy egyedül van,lehet sír amikor otthon vannak is és úgy nem foglalkoznak vele.

Miért nem kérdezel rá szomszédodnál kedvesen,hogy mi a baja szegény kutyának hogy egésznap sír?

2012. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, még új, kb egy hónapja van itt. Kb. mennyi idő, míg megszokja? Mert én képtelen vagyok ezt megszokni.
2012. jún. 18. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát egy hónap alatt azért már meg kellett volna szoknia a helyét. Egyáltalán nem foglalkoznak vele?

Szerintem is kérdezz rá kedvesen a szomszédnál hogy milyen az új kutyus milyen a viszonyuk stb. Ott úgyis kiderül hogy mennyit foglalkoznak vele ha a szomszéd beszédes. A válasz után gondolkodj el rajta hogy ha nagyon elhanyagolt a kutya akkor hívj állatvédőket:S

2012. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tippelek. Elhozták kölyökként a kutyát, együtt voltak vele egy kemény hétvégét, hogy megszokja őket, majd azóta mint mindenki más, hétköznap 8-9-10 órát vannak távol. A kutyust nem szoktatták az egyedülléthez, ezért sír szegényke :(

Persze van még más variáció is, de szerintem ez a legvalószínűbb.

Beszélj velük, szerintem az sem kizárt, hogy egyáltalán nem tudnak arról, hogy sír a kutyuskájuk.

2012. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért pontozták le a válaszomat. Köztudott, hogy a kutyák társas lények és nehezen viselik az egyedüllétet.
2012. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, elutaztak, mert napok óta nem látunk senkit csak a síró rohangáló kutyát. Gondolom azért valaki eteti a szomszédok közül.
2012. jún. 19. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!