Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a tapasztalatotok a panzi...

Mi a tapasztalatotok a panzi bolha-kullancsírtó nyakörvről? A hátulján vannak kockázatok pl: nyálazás, idegrendszeri problémák, hasi fájdalom, légzési problémák. Nekem bolognesem van és nem merem rárakni. Légyszi olyan írjon akinek van tapasztalata.

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért sajnálod a pénzed egy minőségi, MŰKÖDŐ termékre?


Ha meg a kullancstól babéziás lesz, akkor 10szer ennyit fogsz rákölteni.

2012. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Semmi gond nincs vele vedd meg nyugodtan :D
2012. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát képzeld vettem a fressnapfba 5ezerért egy ultrahangos risztó szart......Tegnap szedték ki belőle a kullancsot... Nem sajnáltam rá a pénzt de nem ér semmit.
2012. jún. 18. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A Panzi még annyit sem fog érni.
2012. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél Scalibort, Kiltixet vagy Advandixot. Érdemes leőtte utánanézni, h melyik milyen, nem csak úgy megvenni mert jól hagzik h ultrahangos. Itt is volt aki kérdezte, mondták h nem működik.


Az általam felsoroltak meg évek óta bizonyítanak.

2012. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1,5 hónappal ezelőtt ráraktam a kutyára mert erdőbe mentünk és a csepp a 4. hét végén volt. belement egy kullancs, pont a nyakörv alá. babéziás lett. a végén egy normális nyakörv árának kétszeresét hagytam ott az állatorvosnál és még azon is aggódhattam, hogy életben marad-e. szerintem semmit sem ér.
2012. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!